999 rezultate për

pres

Kërkonte favore s*ksuale ndaj vajzave të Kombëtares, FIFA pezullon presidentin e kësaj Federate FIFA ka pezulluar presidentin e Federatës së Haitit, Ives Jean-Bart për 90 ditë, për shkak se akuzohet për abuzime seksu
Kurti: Presidenti nuk mund të shkruajë Kushtetutën Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi se pret nga Gjykata Kushtetuese që të bëjë intepretimin e Kushte
Nuk ndalet presidenti i Lyon, i drejtohet qeverisë franceze duke i dërguar letër për rifillimin e Ligue One Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka vazhduar luftën e tij kundër vendimit për të përfunduar sezonin e Ligue 1 më h
Deklarata e fortë e Metës: Edi Rama i shërben lobit serb në Uashington Kryeministri Rama i shërben interesave të lobit serb në për të destabilizuar situatën në Shqipëri, tha Presidenti Meta n
Kurti: Jam kërcënuar me jetë unë dhe familja, Thaçi të dorëhiqet Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi se kërcënimi i tij nga Garda Vullnetare Shqiptare i bërë publik
Maldini, shpresa e vetme e Milanit për zgjatjen e kontratës me Donnarummën Donnarumma po afrohet me fundin e kontratës së tij me Milan dhe një marrëveshje për rinovimin e kontratës së lojtarit nu
Darkoi në restorantin e shqiptarit por theu ligjin: Presidenti austriak kërkon falje Edhe zyrtarët përfshihen jo pak herë në shkeljen e rregullave. Presidenti i Austrisë Alexander Van der Bellen ka kërkua
Presidentit të Lyonit nuk i del inati: Pezullimi sezonit ishte një zgjedhje prej idiotësh Kampionati francez është një nga të paktët në Europë që ka vendosur për ndërprerjen përfundimtare të sezonit 2019-2020,
Trajneri i Lazios shpreson që Serie A të përfundojë në fushat e blerta Serie A po vazhdon të bëjë planet për rifillimin e sezonit. Datat e fundit të përmendura për rifillimin janë 13-20 qersh
Lojtarët e Sevillas thyen karantinën, reagon ashpër presidenti i La Liga: Gafa e lojtarëve vë në rrezik rifillimin e sezonit Vendimi i disa lojtarëve të Sevillas për të bërë një festë duke shkelur protokollin nuk ka kaluar pa u vënë re. As botës
Prokuroria Federale hap hetim për deklaratën e Lotitos mbi ndeshjen Juve-Inter “Jemi një pikë larg kreut dhe kjo vetëm falë Juve-Inter, që e keni parë se cfarë ndeshjeje ishte”, pati deklaruar presid
Iniesta zbulon një sekret: Triumfi në Kupën e Botës më shpëtoi nga depresioni Ikona e Barcelonës dhe kombëtares së Spanjës, Iniesta, kishte një kohë të vështirë në karrierën e tij, pasi ai po përbal
Thaci uron Bajramin, kërkon të shmangen vizitat tradicionale tek njëri tjetri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ua ka uruar festën e Fitër Bajramit besimtarëve myslimanë në Kosovë. Me anë të një
Dortmundi "shkel" edhe Wolfsburg, vazhdon presionin mbi Bayernin (VIDEO) Periudha pas rifillimit të futbollit po tregon një formë shumë të mirë te Dortmund, të cilët me fitoren 0:2 kundër Wolfs
Meta kthen një tjetër ligj në Kuvend, cilat janë arsyet Presidenti i vendit, llir Meta i ka kthyer një tjetër ligj Kuvendit. Bëhet fjalë për shtesën në kontratën koncesionar
Pas Vllaznisë e pëson dhe Bylis, Bicaj: 4 lojtarë nuk dolën në stërvitje, nuk jemi skllevër e presidentët padronët Ashtu siç pritej, problemet me kontratat kanë dalë në skenë në një tjetër klub të Superiores. Pas Vllaznisë, bojkoti
Ancelotti: Kënaqësi të punosh në Angli, në Itali shumë dhunë dhe presion Carlo Ancelotti ka drejtuar në Itali, Spanjë, Francë dhe Angli. Gjithkund ka kaluar shumë mirë, por askund si në ishull.
Budina thirrje nga Durrësi qytetarëve: Ngrijeni kokën se Meta do të shpërndajë Kuvendin "Ky parlament është i paligjshëm. Duhet të shpërndahet. Presidenti e tha, meqenëse populli do të ngrihet i gjithi, Presi
Yuri Kim pajtohet me Bashën: Presim gatishmëri edhe nga liderët e tjerë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka përshëndetur vendimin e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bas
Meta: Që Rama gënjen nuk është më lajm as për të huajt Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas fjalëve të kryeministrit Rama i cili u shpreh se nuk i është dorëzuar asnjë platform