999 rezultate për

premtuar

ACR: Do rriten kushtet e punës, jo pagat Pas protestës së minatorëve të Bulqizës, përfaqësuesit e kompanisë “ACR”, kanë zhvilluar një konferencë për shtyp, ku ka
“Thaçi na ka premtuar xhami” Fuad Ramiqi, përfaqësuesi i lëvizjes së quajtur “Bashkohu” i ka kërkuar kryeministrit Hashim Thaçi që ta mbajë premtimi
Hernandez është gati ti qëndrojë besnik Fergusonit Sulmuesi i United,Javier Hernandez ka premtuar se do ti qëndrojë besnik skuadrës së tij aktuale të Djajve të Kuq dhe sid
BSPK: Rritje pagash ose pasoja Zyrtarë të qeverisë në dorëheqje janë optimistë se gjatë këtij viti do të ketë rritje pagash në shumicën e sektorëve pub
Nesër zgjedhjet e parakohshme në Rahovec Vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, se kryetari i Rahovecit Qazim Qeska ka shkelur Kushtetutën duke u kthyer në p
Ne token e premtuar nga Hamdi NuhijuKishin pas thënë se toka e premtuar është një parajsë e kësaj bote p&