999 rezultate për

premtuar

Në Tunizi kërkohet dorëheqja e qeverisë Sheshi kryesor i kryeqytetit të Tunizisë është mbushur me mijëra qytetarë, të cilët kanë kërkuar dorëheqjen e qeverisë t
Fushata, Ruci dhe Brace në Çermë të Lushnjës Gramoz Ruçi dhe Erjon Braçe kanë qenë së bashku në Cermë të Lushnjës. Të dy drejtuesit e lartë socialistë që kryesojnë l
Berisha: 200 mijë euro premio nëse fitojmë Ashtu siç kishte premtuar ditë më parë, kur ai vizitonte kombëtaren në Durrës, kryeministri i vendit Sali Berisha do të
VV: Ja dështimet e Demakut Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje sot në Drenas ndërmorën një aksion simbolik, ku u shpërndan fletushka dhe u vendosen
Garrone: Icardin ia kam premtuar Interit Blerja e parë e Interit për sezonin që vjen mban emrin e sulmuesit të talentuar të Sampdorias, Mauro Icardi. Një lajm të
Mashtroi qytetarin duke i marrë 15 mijë euro, arrestohet avokati Një 41-vjeçar, me profesion avokat u arrestua sot nga blutë e kryeqytetit me akuzën e mashtrimit. Mësohet se shtetasi B.
Pedofilia, Berisha kundër dënimit me vdekje Qeveria do të bëjë gjithcka gjithçka për të krijuar mundësi të mëdha për punësimin e të rinjve dhe për rritjen e cilësis
Ferguson: Rooney qëndron (FOTO-LAJM) Sir Alex Ferguson, ka mohur se ka mosmarrëveshje me Wayne Rooneyn dhe ka premtuar se ai do të qëndrojë në klub. Trajneri
Egjipti njeh Kosovën Egjipti njohu Kosovën në një ditë shumë të rëndësishme për Kosovën, pikërisht në ditën e 5-vjetorit të pavarësisë së Kos
Diaz edhe pas 40-ave, e mrekullueshme (FOTO-LAJM) Cameron Diaz është shfaqur në formë pasi ka dalë nga një seancë fitnesi në New York. Diaz, e cila është në prag të të 40
PSG "pengon" Realin, 40 milionë për Modriç Luka Modric, mesfushori i Tottenham, ka bërë të qartë se dëshira e tij më e madhe është që të luajë në radhët e Real Mad
Amerikanët ofrojnë mbështetje për Greqinë Ndihmës sekretari amerikan i Thesarit Charles Collins ka kryer një vizitë zyrtare në Greqi për tu njohur nga afër me sit
Casillas nuk mban fjalën (VIDEO) Kësaj rradhe gjatë intervistës nuk ka patur puthje si në Afrikë e Jugut 2010, por vetëm një përqafim. Iker Casillas sapo
Tifozët premtojnë spektakël, policia në gadishmëri Kapaciteti i stadiumit te APOEL eshte 22,500 vende te ulura dhe rreth 10,000 prej tyre jane ultras. Per ndeshjen e sotme
Valton Krasniqi shtrohet në spital Këngëtari i njohur Valton Krasniqi javës që kaloi ka anuluar të gjitha aktivitetet muzikore, duke u vendosur në një spi
BE-ja nuk po e dëshmon neutralitetin e premtuar në dialog Dialogu “teknik” i lehtësuar nga Bashkimi Evropian, ka pasur ndikime politike, të cilat, jo befasisht, kanë kthyer prapa
Ndërrimi i viteve, masa për mosndërprerjen e dritave Edhe pse gjatë ditëve të fundit sistemi energjitik ka pasur nje mbingarkesë për shkak të prag-festave Ministria e Ekonom
Basha: Në 2012 do të ndërtojmë më shumë çerdhe Bashkia e Tiranës ka premtuar se brenda dy viteve do të shtojë numrin e cerdheve në kryeqytet, ndersa ka premtuar se do
Skënderbeu i "merr kalanë nga brënda" Shkodrës Skënderbeu ka arritur një fitore shumë të rëndësishëm në Shkodër përballë Vllaznisë në shifrat 0-2. Korçarët shënuan me
Beteja e kryebashkiakut tani fillon... Lulzim Basha i kthyer në numrin një në Partinë Demokratike pasi rrëzoi mitin e fitoreve të Edi Ramës në Tiranë, ka përpa