999 rezultate për

premtuar

Sllupçani akoma pret për "lapidarin" e premtuar! Liderët politik nuk mungojnë nëpër festime, ceremoni e mitingje, atëherë kur duhen thënë fjalë të mëdha dhe premtime por
Erdhën nga Pusteci për të votuar, largohen me dajak! Në votimin e së dielës për zgjedhjet presidenciale, janë sjellë nga Pusteci një numër i konsiderueshëm qytetarësh për të
Policia e Kosovës: Kujdes nga mashtruesit që ofrojnë punë Policia e Kosovës nëpërmjet një njoftimi zyrtarë dëshiron t’i informojë të gjithë qytetarët se kohëve të fundit është sh
Të riatdhesuarit nga Suedia po socializohen me vështirësi në Kosovë Sipas zyrtarëve të Kryqit të Kuq të Kosovës, deri tani janë riatdhesuar rreth 150 familje nga Suedia në Kosovë. Të riatd
"Fushatë plot premtime që nuk mund të mbahen" Fushata ka patur mjaft premtime që në praktikë nuk mund të realizohen. Të gjitha forcat politike kanë premtuar shumë më
BDI nuk mbajti premtimet në Çair dhe Likovë BDI nuk ka mbajtur premtimet që ka dhënë në komunën e Çairit dhe atë të Likovës. Edhe pse gjatë fushatës, partia shqipta
VMRO-DPMNE nuk i përfill projektet e BDI-së VMRO-DPMNE nuk i përfill projektet e BDI-së. Disa nga projektet e premtuara nga ana e Bashkimit Demokratik për Integrim
Mustafa fton Ramën e Thaçin të japin 100 mijë eurot e premtuara Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Luginën e Preshevës, Ragmi Mustafa gjatë ditës së djeshme u ka bërë thirrje
Intriga Fernando: Milani siguron "po"-në e lojtarit, por... "Jo"-ja e paparitur e Lionit për Maxime Gonalons ka ndryshuar planet e Napolit, që tashmë mendonte se e kishte gjetur pë
Bukuroshja e Canal+ mban fjalën: Mot nudo për Francën (FOTO-VIDEO) Doria Tillier, prezantuesja e motit në kanalin fracez Canal+, e cila ka premtuar se do të prezantojë motin nudo në rast
Zaev: Do anullojmë testin estern Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë, LSDM ka premtuar një reformë rrënjësore të sistemit arsimor në vend. Nga Shtipi, k
Mashtrime për rritje të pagave Premtimet e kryeministrit Hashim Thaçi të bëra gjatë fushatës për rritjen e pagave në sektorin publik, ku për kategori t
Napoli, blerjet e premtuara të De Laurentiis (FOTO LAJM) Dje presidenti i Napolit Aurelio De Laurntiis, në një intervistë "Radio Kiss Kiss", ka folur për tre blerje të cilat pre
Vetëvendosje premton 1.4 mln euro për bujqësinë në Klinë Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Klinës, Hajzer Idrizi ka premtuar se në mandatin e tij 4-vjeçar bujqësi
Përmbytje në Kamëz, Kodheli: Masa për t’u ardhur në ndihmë banorëve Shirat e një nate më parë kanë përmbytur disa zona të kryeqytetit. Me dhjetra banesa janë përmbytur në zonën e Kamzës ku
Kurti në Podujevë: Me ne do të pasuroheni Lideri i lëvizjes Vetëvendosje ka premtuar se në Podujevë të gjithë do të pasurohen. Sipas tij, kjo do të arrihet pasi t
Thaçi premton qindra miliona euro investime Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi ka premtuar qindra miliona euro investime nëse kandidatët e PDK'
Gjykata shpall të pafajshme Shemsie Kadrien Gjykata e Tiranës shpalli të pafajshme ish-bossen e firmës piramidale “Gjallica”, Shemsie Kadria e akuzuar për mashtrimi
Braçe premton të mbajë deri në një premtimet e dhëna Deputeti socialist Erjon Braçe garantoi sot shqiptarët se premtimet e bëra nga Partia Socialiste në fushatën zgjedhore j
Jahjaga nuk i dha 10 mijë eurot e premtuara për Restelicen Familjeve të përfshira në fatkeqësinë e Restelicës, iu premtua nga presidentja Atifete Jahjaga nga 10 mijë euro por sot