999 rezultate për

premtuar

Obradoviç akuzon Veselin për prishjen e marrëveshjes Deputetja e Kuvendit të Serbisë, Maria Obradoviç nuk u ndal vetëm me akuzat në foltore, se marrëveshja e arritur në mes
Ja shtetet që kanë ndihmuar më së shumti Gazën Pas sulmit izraelit ndaj Gazës vitin e kaluar, shtete të ndryshme patën premtuar ndihma për popullsinë civile dhe autori
Galliani premton: Na pret një merkato e madhe Administratori i Milanit, Adriano Galliani u ka premtuar të gjithë tifozëve të Milanit se në sezonin e ardhshëm do të je
Pse po politizohet Shqipëri-Armeni? Ndeshja e së dielës është shumë e rëndësishme për Kombëtaren shqiptare përsa i përket kualifikimit për në Europianin "Fr
Rihanna sjell bashkëpunimin e premtuar (FOTO LAJM) Ashtu sikundër kishte premtuar edhe më herët, Rihanna ka publikuar tashmë projektin e saj më të ri. Ajo nuk është vetëm,
Ja premtimi që i ka bërë Messi Vilanovas Ish-ndihmës trajneri i Barcelonës, holandezi Henk Ten Cate, ka dekalruar se Lionel Messi po qëndron te katalanasit vetëm
Ja flamuri dhe himni që ka premtuar Isa Mustafa (VIDEO) Flamuri i DardanisË dhe himni "Kur ka ra Kushtrimi n’Kosovë" pritet të zëvendësojnë simbolet aktuale të shtetit më të ri
A ia kishte premtuar Tito Enver Hoxhës rikthimin e Kosovës? Rikthehet sërish debati lidhur me atë se çfarë kanë diskutuar mes tyre Enver Hoxha dhe Tito për Kosovën. Gazeta serbe
Plas gallata për 320 mijë vendet e reja të punës të premtuara nga PDK dhe LDK Qeveria e re ka në koalicioon dy partitë që arritën të marrin më shumë vota, PDK-ja dhe LDK-ja. Në zgjedhje, partia e
Rama: Së shpejti Arena e re e Vlorës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri ishin në qytetin e Vlorës ku morën pjesë në përur
Policët, 2 vjet pa marrë paratë e orëve shtesë Efektivët e Policisë së Shtetit prej afro dy vitesh nuk kanë marrë paratë që u takojnë për orët shtesë, si dhe për shërb
Së shpejti hiti i premtuar, vjen Luana me Blunt dhe Real 1 (FOTO LAJM) Dj Blunt dhe Real 1 po bëjnë gati një duet të bukur. Luana Vjollca ka bashkepunuar me djemtë nga Kosova, për të realizua
Agani kërkon votën në Dubravë të Kaçanikut Kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani, së bashku me kandidatin për deputet, Avni Tafili, kanë qëndruar në Dubrav
LDK premton se do të lidhë Sharrin me Tetovën Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka premtuar nga Sharri se gjatë tre viteve të ardhshme do të hape
Të dëmtuarit nga moti i keq do të dëmshpërblehen nga shteti Qeveria ka kërkuar nga komunat të formojnë irgjentisht komisionet për vlerësimin e dëmeve nga përmbytjet. Pas kontrol
Partitë premtojnë shumë Partitë politike po premtojnë shumë më shumë nga se mund të bëjnë në realitet. Ndonëse zyrtarisht fushata nis më datë
Vetëvendosje: Do të bashkojmë Mitrovicën Lëvizja vetëvendosje ka premtuar se nëse vjen në pushtet do të bashkojë Mitrovicën në një komunë të vetme. Kjo lëviz
Rrenat e Thaçit! Kryeministri Hashim Thaçi ka nisur fushatën e tij parazgjedhore, duke premtuar se në rast se i besohet qeverisja do të b
Ali Ahmeti nuk ndalet së premtuari: Do hapim 10 mijë vende të reja pune Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti nuk ndalet së premtuari në këtë fushatë. Premti që ai iu bëri
VMRO: Do të ndërtojmë autostradën Prilep - Gradsko VMRO ka premtuar se do të ndërtojë autostradën që lidh Prilepin me Gradskon. Zoran Stavevski tha dje nga Prilepi se n