999 rezultate për

premtuar

Dënohet me 4 vjet burg ish-banori i “Big Brother”, jepte me qira vilën e Enverit Prezantimi i gënjeshtërt te persona të ndryshëm si punonjës i Bashkisë së Tiranës, apo i Ministrisë së Brendshme, i ka k
Kosova humb milionat e premtuara nga Amrika për shkak të korrupsionit Kosova ka humbur miliona euro investime nga agjensia qeveritare amerikane Korporata Sfidat e Mijëvjeçarit (MCC). Bord
I mashtronin vajzat duke iu premtuar punë si modele, rrëfehen motrat tutore Ina dhe Armonela Qama, motrat e arrestuara pak ditë më parë nga operacioni policor i koduar “Rekrutimi”, do të hetohen n
Ja 3 yjet që mund të blejë Milani me paratë e kinezëve (FOTO) Milani është në pritje të finalizimit të marrëveshjes me kinezët për te blerë një pjesë të aksioneve të klubit. Në merka
I premtoi babait që do martohej e virgjër, ja çfarë ndodhi(FOTO LAJM) Brelyn Bowman kur ishte vetëm 13 vjeç i kishte premtuar të atit se do martohej e virgjër dhe kështu ndodhi, madje ditën
Ja çfarë premton Shakohoxha nëse fiton Shqipëria Për të gjithë teleshikuesit Dritan Shakohoxha, ka premtuar diçka të veçantë nëse Kombëtarja fiton sot ndaj Rumanisë. Në
Sony prezanton zyrtarisht Xperia E5 (FOTO LAJM) Sony zyrtarizon telefonin më të ri që pritet të nxjerrë në treg Xperia E5. Xperia E5 ka ekran 5-inç me procesor Mediate
Ja kush i ka rrëmbyer zemrën mbrojtësit të Interit, D'Ambrsio (FOTO LAJM) Mbrojtësi i djathtë i Interit, Daniele D'Ambrosio nuk ka mundur që të fitojë asgjë gjatë këtij sezoni me zikaltrit, por
Tito i kishte premtuar Kosovën Shqipërisë Kryetari i Serbisë Tomislav Nikolicc javën e kaluar ka qëndruar për një vizitë në Moskë, ku është takuar me krerë shtetë
Pranga 59-vjeçarit, shtirej si sekser i pedagogëve Një 59 vjeçar ka përfunduar në pranga, pasi i kishte marrë një studenti 20 vjeçar një sasi parash për të kaluar në provi
Banorët e Shipkovicës në mëshirë të fatit, harrohen dëmshpërblimet e premtuara (VIDEO) Të prekurit nga vërshimet e 3 gushtit 2015 në fshatin Shipkovicë të Malësisë së Tetovës, ende nuk kanë marrë dëmshpërbli
Kjo bukuroshe ka rikthyer Pato-n në Europë (FOTO LAJM) Alexandre Pato është rikthyer në Europë, këtë herë në radhët e Chelseat në Premier League, ku është i huazuar nga kubi b
"Toka e premtuar" për lazaratasit është Amerika Lazaratasit tashmë kërkojnë “parajsën” në Amerikë, pasi varfëria është shtuar që prej ndalimit të mbjelljes së hashashit
Mustafa: Njerëzit e LDK-së janë vrarë e kërcënuar, por kurrë s'janë dorëzuar Kryeministri Isa Mustafa, me anë të një postimi në Facebook, ka sulmuar ashpër Ramush Haradinajn duke thënë se nuk ka lë
I premtoi për martesë por tentoi ta trafikonte në Itali, policia kap 25 vjeçarin Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar që të trafikojë në Itali një vajzë me të cilën kshte abuzuar
Ja karikatura e ditës në futboll (FOTO) Personazhi i karikaturës së ditës në portalin "Goal.com" është tekniku italian i Leicester City, Claudio Ranieri. Ita
Jakup Krasniqi: Pse Isa Mustafa duhet të dorëzojë mandatin Nga Jakup Krasniqi - Ka arsye me vagonë, të cilat janë lehtë të verifikueshme se përse Kryeministri i Kosovës, Isa Musta
Ultimatum nga Veliaj: Ndëshkim ndotësve të ambjentit Gjatë një takimi të mbajtur paraditen e sotme me përfaqësues të shoqërisë civile, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon
Qeveria i jep 1.5 milardë lekë "Loro Boriçit" Nuk do të ketë asnjë pengesë për rikonstruksionin brenda afatit të parashikuar të stadiumit të Shkodrës "Loro Borçi". Qe
E bujshme, Van Gaal lamtumirë United Louis Van Gaal do të largohet nga Manchester United. Kjo gjë nuk do të ndodhë tani, por në vitin 2017, atëherë kur edhe