999 rezultate për

premtuar

Haradinaj për arsimin: Do të realizoj më shumë seç kam premtuar Kryeministri Ramush Haradinaj takoi sot përfaqësues të SBASHK-ut, PTK-së dhe KEK-ut për të folur rreth problemeve dhe gj
Bën selfie me vrasësin e saj para vdekjes (FOTO LAJM) Olga Emelyanova, nënë e dy fëmijëve e cila ishte ndarë nga burri i saj, u takua me një burrë të cilin e kishte njohur në
Fatmir Izairi i Zhelinës për 4 vjet ka lënë 13 fshatra pa ujë Gjatë periudhës katërvjeçare, duke filluar nga viti 2013 deri më 2016, rrjeti Ballkanik BIRN, nën moton "Komunat nën thj
Nuk i dhanë nusen e premtuar, djemtë e rrëmbejnë vajzën dhe rrahin nënën në mes të rrugës (VIDEO) Dy burra janë filmuar fshehurazi teksa rrihnin me shkopinj dhe grushte nënën e një vajze, e cila i ishte premtuar si bas
Premtonte tapitë në këmbim të lekëve, në kërkim vlonjati mashtrues Policia ka shpallur në kërkim një shtetas në Vlorë pasi akuzohet për mashtrim. Policia bën me dije se ai është shtet
Nga kjo datë rinis qarkullimi i trenave në Kosovë Nga 1 tetori pritet të rinisë qarkullimi në linjat e trenave në Kosovë, qoftë edhe pjesërisht, konfirmojnë zyrtarët në M
Qeveria vetëm 3 faqe ka në program për shëndetsinë Rreth tri faqe është i përmbledhur plani i Qeverisë për sektorin e shëndetësisë. Në këtë plan të shkurtër nuk janë të
Psikologët sot ia mësyjnë te vendi ku punon Haradinaj Protesta para objektit të Qeverisë së Kosovës kanë paralajmëruar të diplomuarit e Degës së Psikologjisë në Universitetin
Prishja e banesave në Shkozë, banorët ngrihen në protestë Dhjetra banorë në Shkozë vijojnë protestën në rrugën kryesore, kundër prishjes së ndërtimeve të banesave të tyre për shk
Zidane nuk pranon largimin e këtij lojtari Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i kënaqur me punën që ka bërë Marco LLorente në fazën përgatitore dhe në
Arrestohet kosovari që rregullonte viza pune për në Gjermani Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person me akuzën e mashtrimit të vizave të punës në Gjermani. Sip
Dardan Gashi zëvendëskryeministër? Dardan Gashi, i cili ka luajtur rolin e negociatorit në mes të Ramush Haradinajt dhe Teuta Rugovës, pritet të emërohet z
Fitoi mandatin në Shkodër, Tom Doshi ka këtë premtim për tifozët e Vllaznisë (VIDEO) Tom Doshi arriti të fitonte mandatin e deputetit me PSD-në, duke u bërë në këtë mënyrë pjesë e parlamentit shqiptar. Par
Ballafaqimi në gjyq me Ylvi Beqajn, Shullazi ia zbulon “të palarat”: Më kishte premtuar se… Ylvi Beqja, përfaqësues në Shqipëri i kompanisë “Saudi Brothers Commercial Company” dëshmitari kyç për zbardhjen e kalim
"Bashkimi i Mitrovicës", vetëm për vota Kandidatët për kryeministër të Kosovës dhe liderë të subjekteve politike kanë dhënë një premtim të madh në Mitrovicë në
Barcelona i bën dy premtime të mëdha Lionel Messit Drejtuesit i kanë premtuar Lionel Messi-t se do të bëhen investime të rëndësishme në merkato. Presidenti Josep Bartomeu
VMRO: LSDM është kundër popullit VMRO-ja me anë të një deklarate për shtyp ka akuzuar LSDM-në se është kundër popullit maqedonas. "Krimineli Zaev dhe
Arrestohet administratorja mashtruese në Tiranë, merrte lekët dhe shiste… Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetase e cila akuzohet për “Mashtrim dhe Falsifikim të dekomentave. Burime
Ish-deputeti i Erdoganit: Profeti Muhamed na ka premtuar fitore në referendumin e 16 prillit (VIDEO) Në 16 prill Turqia do t'i drejtohet sërish kutive të votimit për të votuar referendumin që kërkon prurjen e disa ndryshi
LAJMI I FUNDIT/ Zbret nga oxhaku i ARMO-s punonjësi që kërcënonte me vetëvrasje (VIDEO) Punonjësi i rafinerisë së naftës në Fier, ARMO ka zbritur nga oxhaku ku kërcënonte me vetëvrasje pas negociatave me përf