999 rezultate për

premier

Zbuloni sa duhet të paguash për të parë një ndeshje të Premier League nga stadiumi (FOTO LAJM) Për të ndjekur një ndeshje në shkallët e stadiumit duhet të paguash në varësi të stadiumit. “Emirates Stadium” i Arse
Formacioni i javës në Premier League (FOTO LAJM) Besoccer e ka zgjedhur formacionin më të mirë të javës së 16-të në Premier League. Sipas Besoccer, sulmi përbëhet nga
Manchester City thyen një tjetër rekord në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ka thyer një rekord të madh në kampionatin anglez pas fitores së mbrëmshme Skuadra e Pep Guardiolas p
STATISTIKË / Cili nga këta dy mesfushorë ka qenë më i miri në Premier League ? Shikoni statistikat (FOTO LAJM) Ata kanë pasur një karrierë të sukseshme me klubet e tyre dhe janë bërë legjenda të paharrueshme në historinë futbollit
City fillon ta shkruajë historinë e tij, thyen rekordin e parë Manchester City ka filluar duke e shkruar historinë e epokëssë re. Qytetarët janë skuadra e vetme pa humbje në Premier L
STATISTIKË / Chelsea skuadra e dytë pas Liverpool-it që fiton në 50-të stadiume të ndryshme në Premier League Chelsea fitoi mbrëmë kundër Huddersfieldit me shifrat 3-1 në "Kirklees Stadium". Pas kësaj fitore Blutë e Londrës (5
Milot Rashica kërkohet në Premier League Ende pa filluar mirë afati kalimtar i janarit tashmë ka shumë emra që përmenden se mund të ndërrojnë skuadër. Sigurisht
STATISTIKË / Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) ​Tashmë ka kaluar pothuajse gjysma e kampionatit në Premie League, ku Manchester City kryeson me 46 pikë, 11 më sh
STATISTIKË / Mbrojtësi me më shumë gola në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City mbanë vendin e parë si lider në klasifikimin e kampionatit anglez me 46 pikë, 13 më shumë se United i ve
Manchester City thyen një rekord në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme 1-2 ndaj Manchester Unitedit në "Old Trafford", në kuadër të javës së
STATISTIKË / 5 lojtarët që kanë kompletuar më shumë pasime në Premier League (FOTO LAJM) Premier League ka nisur ashtu siç nuk pritej nga tifozët e skuadrave respektive. Albeu Sport iu sjellë 5 lojtarët me
Aubameyang drejt kalimit në Premier League, zbuloni se ku Pierre Emenike Aubameyang duket se do të vijojë karrierën e tij në Premier Leaguen angleze. Në adresë të Borusias së
Mark Clattenburg tregon pse e la arbitrimin në Premier League Në fillim të këtij viti gjyqtari i njohur anglez, Mark Clattenburg, deklaroi se do të hiqte dorë nga arbitrimi në Premie
Sterling mban pezull rinovimin me Cityn, pret Realin Mirror raporton se Raheem Sterling është bërë një nga objektivat prioritarë të Real Madridit. Sipas gazetës britanike, l
Manchester City i bashkohet katër skuadrave të tjera që kanë marrë 13-të fitore radhazi në Premier League Manchester City është një ndër ekipet më të forta të këtij sezoni në Premier league, pasi nuk kanë pësuar ende humbjen e
Manchester City mposht West Hamin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Premier League (VIDEO) Manchester City ka arkëtuar tri pikë të tjera në Premierligë, tetë pikë larg përcjellësit më të afërt, Manchester United
Gjigantët anglez ndjekin seriozisht Asension Sipas Diario Gol, disa gjigantë të Ligës Premier janë në kontakt me Asension, të vetëdijshëm për frustrimet e tij që nuk
Skuadrat me më së shumti pasime në Premier League (FOTO LAJM) Pas 14-të javëve të luajtur në Premier League skuadrat kanë bërë të pamundur që të marrin fitoret, dhe mos të lëshojnë a
West Brom Albion zgjedh Alan Pardew si trajner të ri Alan Pardew është trajneri i ri i West Bromwich Albion. 56-vjeçari, i cili e mori këtë detyrë pas shkarkimit të Tony
Dalin pamjet e Mercedes CLS 2018, një ditë para premierës zyrtare (FOTO LAJM) Një ditë para premierës zyrtare të brezit të tretë të CLS, në internet kanë rrjedhë fotot e kësaj makine. Fotografitë