999 rezultate për

prekura

Rimëkëmbet Kosova, si paraqitet situata në zonat më të prekura nga koronaavirusi Vetëm një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19, nga 229 mostra të testuara të enjten në Laboratorin e Mikrobiologjisë
Klubet më të prekura nga kriza që e ka shkaktuar koronavirusi (FOTO LAJM) Grupi financiar “KPMG” ka zbuluar se në rast se sezoni futbollistik 2019-’20 do të anulohej, atëherë humbjet e të ardhur
Navas do të ndihmojë familjet e prekura nga Covid-19 në vendlindje Keylor Navas vendos të ndihmojë vendlindjen e tij, Kosta Rikan. Portieri i PSG-s dhe bashkëshortja e tij, Andreas Sa
Mijëra jetë të humbura, të dhënat e fundit nga vendet më të prekura nga koronavirusi Një përmbledhje e zhvillimeve më të mëdha të shpërthimit global të koronavirusit: Numri i vdekjeve të koronavirusit n
Neymar ndihmon të prekurit nga Coronavirusi, ky është gjesti i madh i brazilianit Neymar ka vendosur që t’i vijë në ndihmë familjeve të prekura nga Coronavirus, që ka pushtuar të gjithë Botën, me gati 7
Shifra të frikshme! Kaq jetë ka marrë koronavirusi në të gjithë botën (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit, COVID-19 ka vrarë 20.599 njerëz në të gjithë botën qëkur u shfaq për herë të parë në Kinë në d
Italia, SHBA-ja dhe Spanja po nxjerrin shifra të frikshme: Sa ka shkuar bilanci në vendet më të prekura Bilance tw frikshme po publikohen tashmw prej ditwsh nga vende tw shumta tw botws nw pwrballje me koronavirusin. Në t
Mbi 6500 viktima nga koronavirusi, si është situata në shtetet më të prekura Ka shkuar në 6,526 bilanci i viktimave nga koronavirusi dhe 170,237 të infektuar në të gjithë botën. Fatmirësisht, 77,7
Flet e prekura nga koronavirusi: Nëse kujdeseni për veten shëroheni! Një grua nga Seattle thotë se ishte e infektuar nga koronavirusi dhe tani po shërohet. Ajo ka një këshillë të madhe
Ushtria kontrolle në Tiranë për të respektuar masat kundër përhapjes së koronavirusit Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Bardhyl Kollçak
Koronavirusi "mbërthen" botën, cilat janë 10 shtetet më të prekura (FOTO LAJM) Koronavirusi ka "mërthyer" gjithë botën dhe po vazhdon të përhapet me shpejtësi. Lajmi i mirë është se në Kinë është
Frika nga koronavirusi, Serbia mbyll kufijtë Serbia ka mbyllur kufijtë e saj për udhëtarët nga vendet më të prekura nga koronavirusi i ri, si përpjekje për të parand
Testohen në Shqipëri tre raste të reja të dyshuar për koronavirus Deri më tani Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 3 raste të
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve në Champions. Supersfida mes Realit dhe Manchester City ende nuk është zhbllo
Testohen 13 të dyshuar me koronavirus në Shqipëri, dalin përgjigjet Në Itali deri më tani kanë ndërruar jetë 11 shtetas si pasojë e koronavirusit, ndërsa në Shqipëri janë testuar 13 raste.
Shkon në tetë numri i viktimave nga koronavirusi në Iran, mbyllen shkollat Autoritetet iraniane kanë raportuar edhe për dy viktima të reja nga koronavirusi, që çon shifrën e viktimave në 8, më e
Tre viktima nga koronavirusi në Itali, anulohen karnavalet në Venceia Në Itali shkon në 3 numri i të vdekurve nga koronavirusi. Viktima e radhës, një grua, u nda nga jeta në Kremona, ndërsa
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që
LISTA/ Këto janë vendet e prekura me koronavirus në të gjithë botën Coronavirusi që shpërtheu në Wuhan është përhapur në të gjithë botën që nga rastet e para kur u zbulua në Kinën qendrore
Tërmeti zhyt 26 mijë njerëz në varfëri, 43 % e popullatës se prekur probleme me depresionin Tërmeti i 26 nëntorit e ka thelluar edhe me tej nivelin e varfërisë në zonat e prekura. Sipas përllogaritjeve të qeveris