999 rezultate për

prekur

Fluturon kurba, shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 17 raste të reja me koronavirus, duke shkuar kështu në 820 numri i të prekurve.
Shpresë për SHBA-në, ulet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë raportuar 1 mijë e 15 të vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit. Sipas
Përkeqësohet situata në Itali, 474 viktima në 24 orë nga COVID-19 Italia i kthehet sërish shifrave të frikshme të vdekjeve si pasojë e Covid 19. Në 24 orët e fundit janë raportuar 474
Korça ia del të mposhtet plotësisht COVID-19: Shërohen të gjithë të prekurit Qyteti i Korçës duket se ka arritur të ndërpresë zinxhirin e transmetimit të virusit të ri Covid-19. Një muaj e gjysmë p
E pranon ministrja Xhaçka: 3 ushtarakët shqiptarë të prekur nga COVID 19 Ministrja e Mbrojtes, Olta Xhaçka, foli për rastet e tre ushtarëve shqiptar në misionin e KFOR në Kosovë të infektuar me
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit vëllai i 13 vjeçares të infektuar më herët në Berat Ditën e sotme, 16 raste të reja me koronavirus ju shtuan listës së të prekurve në vend duke çuar në 766 numrin e të infe
Shkon në 766 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Shkon në 766 numri i rasteve pozitive nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve janë konfirmuar 16 raste. Ha
30 viktima, shtohet numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Ditën e sotme ka humbur jetën një tjetër pacient, duke çuar në 30 numrin e viktimave nga pandemia në vend. Ndërkohë,
Bilanci i dhimbshëm, mbi 3 milion të prekur nga COVID-19 në të gjithë botën Sipas shifrave të fundit, në të gjithë botën janë infektuar nga koronavirusi 3,065,244. Numri i përgjithshëm i viktimave
Lezha, Tropoja dhe Rrogozhina mposhtin COVID 19, rritet numri i të shëruarëve Teksa numi i të infektuarëve ka shkuar në 763, lajmi i mirë është se po shtohet edhe numri i pacientëve të cilët po fito
Shkon në 763 numri i të prekurve nga COVID 19 në vend Shkon në 763 numri i të prekurve nga COVID 19 në vend, ku gjatë 24 orëve janë regjistruar 10 raste. Shkon në 422 numr
Shkon në 825 numri i të prekurve nga COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se nga 355 testime, 19 raste kanë rezultuar pozitive. Sipas vendbanimeve nga S
Navas do të ndihmojë familjet e prekura nga Covid-19 në vendlindje Keylor Navas vendos të ndihmojë vendlindjen e tij, Kosta Rikan. Portieri i PSG-s dhe bashkëshortja e tij, Andreas Sa
''Skuqet'' përsëri Kruja, shkon në 726 numri i të prekurve në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 14 raste të reja nga koronavirusi. 9 raste në Krujë, 4 në Tiranë dhe 1 në Sh
Mjekët ngrenë alarmin për pacientët e prekur nga koronavirusi Në fund të muajit mars ndërsa koronavirusi vazhdonte të përhapej në qytetin e Nju Jork mjekët e spitalit “Mount Sinai” v
''Fluturon'' kurba e të prekurve në Spanjë, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit Spanja regjistroi “kapërcimin” më të madh të saj ditor të rasteve të infektimit me koronavirus prej gati tre javësh pasi
U kthye nga Greqia pesë ditë më parë, emigranti shqiptar rezulton i prekur nga koronavirusi Një emigrant nga Fieri i cili u rikthye nga Greqia ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai së bashku me 20 të tjerë k
Pesë në terapi intensive, si paraqitet situata e të prekurve nga COVID 19 në Kosovë Ditën e djeshme, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar edhe 39 raste pozitive me koronavirus, duke çua
Shpresë për Shqipërinë, sa ka shkuar numri i personave që mposhtën koronavirusin Teksa numri i të prekurve ka shkuar në 678, lajmi i mirë është se po rritet dhe numri i personave të cilët po mposhtin k
Çfarë thonë ekspertët për ndryshime në lëkurë tek të prekurit me Covid-19 Mjekë në Itali dhe SHBA njoftojnë për ndryshime në lëkurë tek të infektuarit me Covid-19. A mund të klasifikohen ato si