999 rezultate për

prekur

Kështu duken mushkëritë e fëmijëve të prekur me koronavirus (FOTO LAJM) Ekipi nga Spitali i Fëmijëve në Boston vlerësoi skanimet nga rastet pediatrike të COVID-19 për të parë tiparet më të zak
Shpresë për Shqipërinë, shtohet numri i personave që fituan betejën me koronavirusin Ka shkuar në 868 numri i të prekurve, ku prej të cilëve vetëm 187 raste mbeten aktive. Gjatë 24 orëve të fundit, janë
4 policë mposhtin koronavirusin, 7 të tjerë në gjendje të mirë shëndetësore Muaji maj ka shënuar rënie drastike të numrit të qytetarëve të prekur me Covid-19, ndërsa është rritur në mënyrë të kons
Stërvitja ka filluar, 6 raste të reja me COVID-19 në Spanjë dhe Portugali Portugalia në fund të muajit maj do të nisë futbollin e luajtur, ndërkohë që Spanja ka nisur stërvitjen individuale, mir
Mbi 4 milion të prekur, BBC paralajmëron rrezikun nga koronavirusi Mbi 4 mln persona janë prekur nga koronavirusi në të gjithë botën, sipas të dhënave të mbledhura nga Universiteti Johns
Asnjë lojtar i prekur nga koronavirusi, Interi rifillon trajnimin individual Interi zyrtarisht ka njoftuar se të gjithë lojtarët e tyre kanë rezultuar negativ në testin e coronavirusit dhe do të ri
Shkon në 850 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 8 persona. Prej të cilëve, 3 në Tiranë, 2 Krujë, K
Rimëkëmbet Kosova, si paraqitet situata në zonat më të prekura nga koronaavirusi Vetëm një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19, nga 229 mostra të testuara të enjten në Laboratorin e Mikrobiologjisë
Arben Ahmetaj zbulon sektorin më të prekur nga pandemia e COVID-19: 1 miliard dollarë Më shumë se 1 miliardë dollarë parashikohet dëmi ekonomik që do të pësojë Shqipëria për shkak të situatës së krijuar nga
Klubet më të prekura nga kriza që e ka shkaktuar koronavirusi (FOTO LAJM) Grupi financiar “KPMG” ka zbuluar se në rast se sezoni futbollistik 2019-’20 do të anulohej, atëherë humbjet e të ardhur
35 fëmijë dhe 5 gra shtatzëna të prekur me COVID-19, si paraqitet gjendja 35 fëmijë në vendin tonë janë prekur nga koronavirusi, ndërkohë që 22 prej tyre janë shëruar. Teksa iu është përgjigj
206 raste aktive, si paraqitet situata e të infektuarve në vend Ka shkuar në 842 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë teksa, teksa 605 qytetarë kanë fituar betejën për j
"Shpërthen" përsëri vatra e koronavirusit në Krujë, infektohet dhe Fushë-Kruja Tr raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit në Krujë. Mësohet se në total, janë kryer 39 te
Agron Llakaj mendon se është prekur nga COVID-19: Më është rikthyer dy herë Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj gjatë një interviste për emisoonin "Vizioni i Pasdites", ka bërë deklaruar se me
Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend, sa raste u regjistruan sot Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 12 raste të reja me koronavirus, duke shkuar në 832 numri i të prekurve në vend
Rëndohet bilanci botëror, mbi 3.7 milionë të prekur dhe 258 mijë viktima nga koronavirusi Në botë numri i përgjithshëm i viktimave nga koronavirusi është rritur në 258 338, ndërsa të prekur numërohen 3,727,802.
Kapërcimi i ndjeshëm nga dita e djeshme, ku u skuq sot harta Eshtë rritur ndjeshëm numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, duke shkuar ne 820 persona, me 17 raste te reja
Fluturon kurba, shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 17 raste të reja me koronavirus, duke shkuar kështu në 820 numri i të prekurve.
Shpresë për SHBA-në, ulet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë raportuar 1 mijë e 15 të vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit. Sipas
Përkeqësohet situata në Itali, 474 viktima në 24 orë nga COVID-19 Italia i kthehet sërish shifrave të frikshme të vdekjeve si pasojë e Covid 19. Në 24 orët e fundit janë raportuar 474