999 rezultate për

prekur

Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Në t
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
Vetëm 50 viktima në 24 orë, Italia drejt fitores? Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë
Shkon në 998 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998nu
Asnjë i prekur me koronavirus, Milani nga e hëna nis stëvitjen në grup Milani mund të nisë stërvitjen në grupe që nga e hëna e ardhshme. Sipas agjencisë së lajme ANSA, të gjitha testet e krye
Numri i të prekurve shkoi 989, si lëvizi sot harta Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, çka tregon një rënie nga një ditë më parë kur ishi
ISHP: Mos e bëni këtë veprim, rrit rrezikun për t’u prekur nga Covid-19 (FOTO LAJM) Instituti i Shëndetit Publik thotë se konsumi i alkoolit nuk ju mbron nga koronavirusi i ri. Në një postim në rrjetet
Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prek
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Koronavirusi në Itali: 161 viktima në 24 orët e fundit Në Itali kanë humbur jetën 161 pacientë të prekur me koronavirus. Por një lajm i mirë vjen nga rezultatet e testimeve
Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) GJatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Shko
Fiorentina jep lajmin e madh, shërohen 5 nga futbollistët e prekur nga COVID-19 Në datën 7 maj, vetëm pak ditë pasi kishin nisur stërvitjet individuale në Itali klubi i Fiorentinës bëri me dije se 6 f
A mund të infektohemi me Covid-19 duke prekur sendet? Përgjigjet OBSH Nuk është vërtetuar ende nëse njerëzit mund të marrin koronavirusin duke prekur sende si dorezat e dyerve apo tastierat
Spanja shënon fitoren e vogël: Numri më i ulet i viktimave Gjatë 24 orëve të kaluara, nga koronavirusi në Spanjë kanë vdekur 102 persona, njoftoi Ministria e Shëndetësisë e këtij
17 raste të reja, si u shpërnda sot harta Shtohen rastet e te prekurve me koronavirus ne vend. Ka shkuar ne 933 numri i te prekurve me koronavirus, me 17 raste t
18 të infektuar në 24 orë, si lëvizi sot harta në vend Shtohen rastet e te prekurve me koronavirus ne vend. Ka shkuar ne 916 numri i te prekurve me koronavirus, duke u shtuar
Shtohet numri i pacientëve në terapi intensive, si paraqitet situata në spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 18 persona, duke shkuar në 898 numri i të prekurve. Sipa
Dyshohet për 67 persona të prekur me Covid-19 në këtë qytet të Kosovës Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, pas takimit me Komitetin për Emergjenca, në konferencën për media, ka para
Infektohet edhe një grua shtatzënë, shkon në 880 numri i të prekurve në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 raste të reja dhe shkon në 880 numri i të infektuarve. Dy në Berat dhe dy