999 rezultate për

prekur

Infektohen me koronavirus dy mjekë dhe një grua në Fier Dy mjekë në Fier kanë rezultuar pozitiv në testin e Covid-19, duke shtuar numrin e bluzave të bardha të vendosur tashmë
Elbasani vatër e nxehtë! Dy të prekur me Covid-19 nisen me urgjencë drejt Tiranës Elbasani wshtw njw ndwr qytetet mw tw prekura nga COVID-19 nw Shqipwri. Dy raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar
Studim: Mbipesha është e rrezikshme për të prekurit me koronavirus Studiues të shërbimit shëndetësor britanik tregojnë se mbipesha është faktor risku për personat që preken me koronavirus
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
80 viktima në Shqipëri, humb jetën një tjetër i prekur nga Covid-19 Ndërron jetë në QSUT një 82-vjeçar nga Kruja. Viktima me inicialet B.D ishte prej ditesh i intubuar dhe pasditen e sotme
I prekur nga COVID-19, mjeku po lufton për jetën tek Infektivi Një mjek është ne gjdne të rëndë për jetën pasi është prekur nga COVID-19. Mjeku nga Puka mësohet se po lufton për j
Morën pjesë në një varrim, dy kuksianë me COVID-19 sillen më urgjencë në Tiranë Dy qytetarë nga Kukësi janë dërguar me urgjencë në Tiranë pasi dyshohet se janë të prekur nga COVID-19. Dyshohet se d
Gazetari i prekur me COVID-19 tregon se e gjithë familja është infektuar: Virusi nuk është gënjeshtër! Një ndër të prekurit nga COVID-19 është edhe gazetari i njohur gazetari Berat Buzhala, i cili ka rrëfyer sërish mbi gjen
Britaniku 15-vjeçar shpik orën që ju paralajmëron për të mos e prekur fytyrën Në kohën e pandemisë, prekja e fytyrës është një shprehi që mund të shndërrohet në veprim fatal për disa njerëz pasi dua
Gazetari shqiptar i prekur nga Covid-19 tregon simptomat dhe bën thirrjen e fortë Gazetari Berat Buzhala, i cilika rezultuar pozitiv me koronavirus, thotë se është në ditën e gjashtë të simptomave të vi
9 të vdekur dhe 176 të prekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Maqedoni Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë k
Listës së të prekurve i shtohen dhe katër punonjës të bashkisë Gjirokastër Numrit të të infektuare me koronavirus i shtohen dhe katër persona nga qyteti i Gjirokastrës. Tre prej personave të p
Nuk është më Tirana, ky qytet kryeson me numrin më të lartë të të prekurve me COVID-19 "Numrin më të lartë të të prekurve ditorë e ka Kruja me 18 raste, kemi 16 të prekur në Tiranë, 10 në Shkodër, 6 në Vlorë
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
Nëna e njërit punonte në ministri, shtrohen në pediatri dy fëmijë të prekur nga COVID-19 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës 2-vjeçare. Ndërkohë mësohet se mamaja e një
Pëllumb Pipero habit me deklaratën e fundit: Të rinjtë e prekur të punojnë por pa hequr maskën Duke u ndalur te asimptomatikët, Pipero bëri deklaratën befasuese, për të cilën tha se mund të mos gëzojë mbështetjen e
Dyshohet se janë të prekur me covid-19, klubi shqiptar izolon menjëherë 3 futbollistët Momente paniku te klubi i Shënkollit që militon në Kategorinë e Parë. Panorama Sport mëson se 3 futbollistë janë me temp
Ndërron jetë një tjetër person nga COVID-19 në vend Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 50 persona të prekur me Covid-19, duke
Shifrat mbeten të larta, 50 të infektuar në 24 orë Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 50 persona të prekur me Covid-19, duke
Shtimi i rasteve me koronavirus, rikthehet çadra para QSUT Ditën e sotme pati përsëri një shtim të ndjeshëm të rasteve pozitie, plot 82 të tilla. Si pasojë, përpara urgjencës s