999 rezultate për

prekur

Sëmundja "gjuha e kaltër" dyshohet se ka prekur edhe Kosovën Dy ferma në komunën e Shtërpcës dyshohet se janë të prekura nga sëmundja e kafshëve e njohur si "gjuha e kaltër". Kët
STUDIM: Ka prekur rreth 50 milion njerëz në botë, Alcajmeri mund të zbulohet përmes një analize gjaku Studimet mbi një analizë eksperimentale të gjakut për sëmundjen Alcajmer tregojnë se ajo është shumë e saktë të dallojë
Vdes nga COVID-19 vëllai i Kryetarit të Rahovecit Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19. Anëtari i AAK’së, Muharre
Gati 2000 të infektuar, 3 qytetet më të prekura nga koronavirusi në vend Në Shqipëri aktualisht janë 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Ti
Deputeti i PS i prekur nga COVID-19: Jua them nga zemra, virusi është i rrezikshëm! "Virusi është i rrezikshëm dhe ka goxha pasoja serioze ndaj jua them nga zemra bëni kujdes vendosni maskën, ruani distan
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
I prekur nga COVID-19, deputeti Roshi reagon personalisht dhe zbulon gjendjen e tij Në një shënim në Facebook, deputeti Enver Roshi i prekur nga COVID-19, bën me dije se ka parametrat shëndetësor normal d
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Kuvendi drejt karantinës, infektohen me koronavirus edhe dy deputetë të tjerë Janë konfirmuar e koronavirus edhe dy deputetë të tjerë. Bëhet fjalë për deputetët Enver Roshi dhe Elio Hysko. Më h
Brataj mesazh të fortë për të prekurit me Covid: Ju mos dilni nga shtëpia! Shefi i Urgjencës Kombëtare, në një status në Facebook bën thirrje për parandalim të përhapjes së koronavirusit. Ai a
Bilanci: Mbi 16 milion të prekur nga COVID-19 në të gjithë botën Ka shkuar në më shumë se 16 milion numri i personave të prekur nga koronavirusi në të gjithë botën. Në bazë të dhënav
KOSOVË/ Vdes edhe një i prekur nga Covid-19 Një person nga Kamenica ka humbur betejën me koronavirus. Teksa kjo është vdekja e dytë nga Kamenica e konfirmuar nga
Mbi 4 000 raste aktive me koronavirus në Maqedoni Pas një kohe të gjatë, në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë nga virusi korona por, sërish është regji
Konfirmohen ​12 raste aktive me Covid-19 në Malishevë Malisheva dje nuk ka regjistruar asnjë rast të prekur me koronavirus. Në publikimin e IKSHPK të rezultateve të analizave
Mbi 13 milion të prekur nga COVID-19, OKB bën kërkesën e fortë Kombet e Bashkuara bënë apel për 10.3 miliardë dollarë për të ndihmuar luftimin e pandemisë së koronavirusit.OKB Thir
Rëndohet situata tek Infektivi, si paraqitet gjendja e pacientëve Ditën e sotme, bilanci i vdekjeve në vend u shtua me 4 ndërsa ai i infeksioneve me 85. Vijon të ketë shtrime të reja
10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online 10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online Lidhja Demokratike e Kosovës ka propozuar
Infektohen me koronavirus dy mjekë dhe një grua në Fier Dy mjekë në Fier kanë rezultuar pozitiv në testin e Covid-19, duke shtuar numrin e bluzave të bardha të vendosur tashmë
Elbasani vatër e nxehtë! Dy të prekur me Covid-19 nisen me urgjencë drejt Tiranës Elbasani wshtw njw ndwr qytetet mw tw prekura nga COVID-19 nw Shqipwri. Dy raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar
Studim: Mbipesha është e rrezikshme për të prekurit me koronavirus Studiues të shërbimit shëndetësor britanik tregojnë se mbipesha është faktor risku për personat që preken me koronavirus