999 rezultate për

prekur

Kombëtarja U21 ndëshkohet ende pa prekur topin e parë (VIDEO) Shqipëria U21 është ndëshkuar nga Andorra ende prekur topin e parë. Një ndërhyrje e gabuar e Bajramit brenda zonës s
Manastirliu tregon me foto si të kontribuoni për të ulur numrin e të prekurve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar rregullat e qëndrimit në ambientet e transportit publik për t’u m
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve në Itali Rikthehet rritja e numrit të personave të prekur nga koronavirusi në Itali. Në 24 orët e fundit nga 102 mijë testime të
I prekur me COVID-19, ndërron jetë punonjësi i spitalit shqiptar Spitali i përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se një punonjës i këtij institucioni shëndetësor ka ndërruar jetë si
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon mbi situatën epidemiologjike në vend. Gjatë 24 orëve të fundi
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit. 4 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e koronaviru
Rriten sërish shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri 152 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në vend, ndërsa pesë persona kanë humbur jetën.
ZYRTARE/ U shty për shkak të një të prekuri me Covid-19, UEFA vendos për Tre Pene-Gjilani Vazhdon situata e njëjtë e klubeve kosovare në arenën europiane. Pas Dritës e Prishtinës, edhe Gjilani ditën e sotme
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur u shënuan vetëm sot në Shqipëri Janë zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
COVID-19 infekton mjeken, izolohet bashkë me familjen Ditën e sotme në vend janë raportuar 155 të infektuar të rinj dhe dy viktima nga COVID-19. Një anëtare e Këshillit të
Shpërthejnë infektimet në vend, COVID-19 vret 2 pacientë të prekur Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit lidhur me pandeminë. Bëhet me dije se në harkun k
Skaner për të zbuluar nëse jeni prekur nga COVID-19? Brataj flet për pasojat Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënderj Brataj i bëri thirrje qytetarëve që mos ta shohin si zgjidhje skanerin, për të zbul
Zgjerohet zinxhiri, si u "skuq" sot Shqipëria nga numri i lartë i infeksionit inistria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 625 testime për të dysh
Gjendja në Kosovë alarmante! 11 humbje jete dhe 205 të prekur me koronavirus Kosovën duket se e pret një vjeshtë e vështirë sa i përket përballjes me koronavirusin. Institucionet shëndetësore ka
Rekord infektimesh! Në 24 orët e fundit Shqipëria shënon shifrën më të lartë të të prekurve Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit zyrtare në lidhje me COVID-19 në vend. Shqipëria ka regji
Në spital pacientë të dyshuar për COVID-19, eksperti Dasho ngre shqetësimin Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, thotë se është shqetësues fakti se në dy spitalet ku trajtohen pacientë të pre
E prekur me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë Një grua në Shtetet e Bashkuara nuk është treguar e përgjegjshme, madje më keq se kaq, duke shkuar për të bërë thonjtë,
Prej kohësh në çadër, Basha dhe Xhaferaj vizitojnë familjen e prekur nga tërmeti Kryedemokrati Lulzim Basha, i shoqëruar nga kryetari i degës së PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferraj kanë vizituar ditën
Shpërthen COVID-19 në Fier, 7 nga të prekurit u infektuan në një ceremoni mortore Qyteti i Fierit vazhdon të ketë vatra të reja dhe shtim të rasteve me COVID-19. Vetëm sot janë konfirmuar 7 raste në
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një humbje jete dhe 135 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Aktuali