999 rezultate për

prekur

"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Mbi 33 milionë të prekur nga COVID-19 në botë, sa ka shkuar numri i viktimave Shifrat e të prekurve nga koronavirusi janë ende në rritje. Mbi 33 milionë persona rezultojnë të prekur nga Covid-19 në
Lajme të mira: Bien ndjeshëm infektimet e COVID-19 në Shqipëri Dy pacientë kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, një 62 vjeçar nga Kurbini dhe nj
I prekur me COVID-19, dërgohet me urgjencë në Turqi shefi i ORL në QSUT Shefi i Shërbimit të Otorinolaringologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë, dr. Besim Boçi, r
Shifra shqetësuese! Mbi 5 mijë raste aktive me COVID-19 qarkullojnë në vend Rihapja e shkollave e rrit mundësinë e shtimit të rasteve, ndaj edhe një herë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Soc
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koron
Merkato, Perez arkëton 110 milionë euro pa prekur boshtin e skuadrës Koha kur Reali i Madridit shpenzonte miliona për të marrë më të mirët në botë, duke filluar nga Zidane e dy Ronaldot, e
Shkon në 15 mijë numri i të prekurve me Covid-19 në Kosovë Numri i të infektuarve me Covid-19 në Kosovë ka arritur në 15 mijë. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e
Nga 57 mijë të prekur ka vetëm 27 viktima, si po ia del Singapori me COVID-19 Singapori ka numrin më të vogël të viktimave me koronavirus në nivel global, përkatësisht 27 vdekje në mesin e më shumë
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare për COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Gjuzi: Kam bërë 9 mëkate e kam prekur 83 zemra, vendin e kam në Parajsë Deputeti dhe kreu i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi, së fundmi në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një sondazh me
Kina kërcënohet nga një tjetër sëmundje, qindra të prekur nga "ethet mesdhetare" Qindra njerëz në veriperëndim të Kinës kanë rezultuar pozitivë me një sëmundje bakteriale, deklaruan autoritetet e vendi
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u zbuluan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me C
Numri rritet furishëm, sa të prekur me COVID-19 janë në mbarë botën Teksa numri i të infektuarve rritet furishëm, deri më sot bota numëron mbi 30 milionë raste me koronavirus. Sipas faq
Dhjetë mësues infektohen me COVID-19, të tjerë të dyshuar Dy nxënës në Pogradec janë izoluar në banesa pasi kanë pasur kontakt me një infektuar me Covid-19. Mësohet se dy nxënësi
Mbi 100 persona me kancer, të sëmurë edhe me COVID-19 Në Kosovë, rreth 120 pacientë të cilët vuajnë nga kanceri, janë prekur edhe me COVID-19, sëmundje që e shkakton koronavi
"Deklaroj se s'jam me COVID-19", formulari i ministrisë së Arsimit për nxënësit nxit polemika Ministria e Arsimit ka shpërndarë një formular për të gjithë nxënësit që nesër do t'i rikthehen bankave të shkollave, n
PSG e nis kampionatin me 8 mungesa për shkak të covid-19 Paris Saint Germain do ta nisë me 8 mungesa sezonin e ri të Ligue 1 ku 7 prej tyre madje janë titullarë. Kampionët e
Kombëtarja U21 ndëshkohet ende pa prekur topin e parë (VIDEO) Shqipëria U21 është ndëshkuar nga Andorra ende prekur topin e parë. Një ndërhyrje e gabuar e Bajramit brenda zonës s