999 rezultate për

prekur

Emocionuese, këto pamje të djaloshit Murtaza kanë prekur gjithë botën (VIDEO) Deri pak muaj më parë Murtaza nuk e imagjinonte kurrë se jeta e tij do të ndryshonte. Mjaftuan vetëm disa foto me idhull
Ky është çrregullimi më i ri mendor dhe të gjithë mund të jemi të prekur Mund të duket e çuditshme por sipas ekspertëve shëndetësore ekziston një makth i ri i cili çdo ditë e më shumë po përhap
Vidhen miliona llogari Gmail, ja si ta merrni vesh nëse jeni prekur Një virus i ri Android ka prekur mbi 1 milionë përdorues që kanë llogari në Google dhe që përllogaritet se po infekton r
Lazio fiton dhe ngjitet në zonën Champions, Strakosha i pamposhtur (VIDEO) Lazio vijon formën mjaftë të mirë në kampionatin italian. Lacialët fituan transfertën ndaj Palermos minimalisht 0-1, tek
Gripi i shpendëve, Shqipëria ndalon importin nga vendet e prekura Ministria e Bujqësisë njoftoi sot se është rikthyer në Evropë gripi i shpendëve dhe se Shqipëria është e rrezikuar nga k
Dëmtimi në menisk, mbyll viti për lojtarin e Interit? Mesfushori i Interit Geri Medel me shumë mundësi nuk do të luajë më në vitin 2016, pas dëmtimit të pësuar në derbi. K
Ja shenjat që paralajmërojnë se jeni prekur nga diabeti i tipit 2 Nëse jeni të prekur nga diabeti i tipit 2, trupi juaj nuk është në gjendje ta përdor hormonin e insulinës siç duhet.
Dermatoza nodulare bën "kërdinë" në Shkodër, mbi 200 lopë të prekura 200 krere gjedhe jane prekur nga semundja e dermatozes nodulare ne Qarkun e Shkodres, ku nga keto 40 prej tyre kane ngor
Përhapet sëmundja e gjedhit në Lushnje, një ekip veterinerësh nga Tirana nis vaksinimin Një ekip i Ministrisë së Bujqësisë, ishte sot në rrethin e Lushnjës, ku pa nga afër situatën e gjedhëve të prekur nga së
Kur fisi i paprekur nga civilizimi sheh avion për herë të parë (FOTO LAJM) Foto të jashtëzakonshme të realizuara nga lart tregojnë momentin kur një fis i paprekur nga civilizimi në xhungën e Amaz
Indeksi global i terrorizmit: Turqia e Franca më të prekurat Numri i përgjithshëm i vdekjeve të shkaktuara nga terrorizmi është ulur me 10 për qind në vitin 2015, duke përmbysur një
Messi tërbohet: Situatë m..., kemi prekur fundin Argjentina po kalon një situatë shumë të vështirë, dhe kriza është thelluar akoma më shumë pas humbjes ndaj Brazilit 3-0
Moti i keq/ OSHEE: Ja kush janë zonat e prekura nga defektet Shtabi Qëndror vazhdon me planin e gadishmerise, per të garantuar furnizim të pa ndërprerë me energji elektrike të konsu
Atalanta e frikshme, Berisha i pamposhtur Atalanta dhe Etrit Berisha po kalojnë një moment magjik në këtë fillim sezoni. Bergamaskët ku luan edhe portieri shqipta
Toka është duke u prekur nga një stuhi diellore, shikoni pamjet drejpërdrejt (VIDEO) Në këto momente toka është duke u prekur nga një stuhi diellore, kjo video e drejtpërdrejtë vjen nga Veriu i Alaskës ku
Ja si t`i zvogëloni shanset per t`u prekur nga kanceri Duke kuptuar më shumë mbi mënyrën si gjenet tona “ndizen” dhe “fiken” nga faktorët mjedisorë, do jetë më e thjeshtë të k
Mbi 1.5 milion persona të prekur nga tajfuni në Kinë Mbi 1.5 milion njerëz janë prekur nga tajfuni "Haima" që goditi Kinën. Administrata e Çështjeve Civile në Guangdong n
Vërshimet/ Edhe 60 ditë qëndrim në konvikte për të prekurit Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Frosina Tashevska Remenski në konviktin “Senikq” foli mbi gjendjen e personave t
Fillon dëmshpërblimi i të prekurve nga përmbytjet në Shkup dhe Tetovë Qeveria në Maqedoni ka filluar dëmshpërblimin e plotë të personave të dëmtuar nga përmbytjet e 6 gushtit. Siç deklaro
Lupusi, shkaqet dhe faktorët e rrezikut Lupus është një sëmundje kronike inflamatore në të cilën vetë sistemi imunitar i trupit sulmon organet dhe indet. Inflam