999 rezultate për

prekur

Serie A e "pushtuar" nga Covid-19, lista e plotë e të prekurve aktivë në të gjitha klubet Seria A është një nga kampionatet më të prekura nga COVID-19. Shumica e skuadrave kanë patur të infektuar, edhe pse s
Shpërthen COVID-19 në vend, vetëm sot janë zbuluar 295 raste të reja Situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri: Janë kryer 1413 testime në 24 orët e fundit, ng
Në prag të masave shtrënguese, a do të kalojë Shqipëria një mbyllje tjetër Si pasojë e rritjes së ndjeshme të rasteve me koronavirus, shumë shtete po shtrëngojnë masat. Sipas gazetës shqip, IS
Dhjetra raste të reja me COVID-19 në Durrës, mes tyre 2 nxënës Nga testimet e reja të kryera në qarkun e Durrësit, DSHP ka konfirmuar 38 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të
Ish-ministri "zbërthen" shifrat: Zonat më të prekura, pse u rritën rastet 4 javët e fundit Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka analizuar përhapjen e COVID-19 në Shqipëri, duke krahasuar shifrat e katër ja
Luana Vjollca flet e prekur si anjëherë: Asgjë nuk të pasuron më shumë (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptarë. Përveç se është shumë e sukseshme me emisi
Situata shqetësuese! 165 të infektuar e 3 viktima nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COV
Rekord i zi në Shqipëri! Kaq të infektuar me COVID-19 janë shënuar vetëm sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COV
Vendosen dy rekorde botërore në Atletikë, dy dekada pa u prekur Në Valencia (Spanjë), brenda pak minutash janë vendosur dy rekorde botërore, në garën e 5 mijë metrave për femra dhe 10
Panik te Interi, pas Bastonit pozitiv me Covid-19 edhe Skriniar Milan Skriniar është futbollisti i radhës tek Inter që preket nga COVID-19. Gjatë ditës, fillimisht me COVID-19 ishte
I prekur nga COVID-19, Shtëpia e Bardhë zbulon kur Trump lë spitalin Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, vazhdoi të pëmirësohet gjatë natës dhe Shtëpia e Bardhë ës
Dy mësues gjimnazi infektohen me COVID-19 Dy mësues gjimnazi në qarkun e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Një nga rastet është shënuar në qytetin e Elb
Shifra alarmuese! Në vetëm dy javë shkollë, janë prekur 80 mësues me COVID-19 Që nga data 14 që u hapën shkollat dhe nisi mësimi në klasë për mijëra nxënës shqiptarë, me dhjetëra mësues e nxënës jan
Simptomat që tregojnë se mëlçia është prekur nga një sëmundje e rëndë Kanceri në mëlçi është në rritje, duke lënë të vdekur mijëra njerëz në çdo vit. Por cilat janë simptomat? Kanceri
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Mbi 33 milionë të prekur nga COVID-19 në botë, sa ka shkuar numri i viktimave Shifrat e të prekurve nga koronavirusi janë ende në rritje. Mbi 33 milionë persona rezultojnë të prekur nga Covid-19 në
Lajme të mira: Bien ndjeshëm infektimet e COVID-19 në Shqipëri Dy pacientë kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, një 62 vjeçar nga Kurbini dhe nj
I prekur me COVID-19, dërgohet me urgjencë në Turqi shefi i ORL në QSUT Shefi i Shërbimit të Otorinolaringologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë, dr. Besim Boçi, r
Shifra shqetësuese! Mbi 5 mijë raste aktive me COVID-19 qarkullojnë në vend Rihapja e shkollave e rrit mundësinë e shtimit të rasteve, ndaj edhe një herë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Soc