999 rezultate për

preken

Kujdes me kripën, rrezikoni të prekeni nga kanceri në stomak Ushqimet që kanë shumë kripë, shtojnë gjasat që të prekeni nga kancerin i stomakut. Studiuesit nga Koreja Jugore kan
Ndryshon plani urbanistik, nuk preken zonat e gjelbëruara Autoritet lokale të Çairit kanë vendosur që të ndryshohet plani detal urbanistik që është aktualisht në fuqi, i cili do
Kuvendi do shqyrtojë ligjet që preken nga Marrëveshja Një sërë ligjesh që preken nga Marrëveshja e nënshkruar më 19 prill në Bruksel pritet që të shqyrtohen nga Kuvendi i Kos
Ministrat e BDI-së nuk "preken", ndryshime në eshalonin e drejtorëve Asnjë nga ministrat e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) nuk do të lirohet nga detyra. Burime të larta pranë BD
Pijet me gaz, rrezik për gurë në veshka Njerëzit që konsumojnë çdo ditë pije të gazuara rrezikojnë të favorizojnë krijimin e gurëve në veshka. Nga një studimi i
Zjarret që preken botën në 12 vite, brenda 30 sekondash (VIDEO) Sekuencat e zjarreve që kanë goditur planetin tonë nga marsi i vitit 2000 deri në korrik në 2012, janë sjellë në një ani
Nëse preken kufijtë, shqiptarët jetojnë në një shtet Me ndryshimin e kufijve në Ballkan, shqiptarët më së miri dhe më së lehti do të jetonin në një shtet të vetëm, ka thënë
Nëse preken marrëdhëniet ndëretnike, preket ardhmëria e Maqedonisë Ndamë shqetësimin e përbashkët për incidentet e fundit në Maqedoni. BDI ka dënuar dhe dënon akte të tilla. Akte qyqare,
Makolli: S’do të lejojë të preken targat e makinës Ibrahim Makolli e ka “mërzi” që dikush ta prekë në targa të makinës. Në këtë pikë ai s’i përjashton as autoritetet serbe
Laurentiis:"Pjesët më të mira nuk preken" Në prag të prezantimit të lojtarit më të ri që është transferuar tek Napoli dhe prezantimit të bleze më të reja për sezo
Euro fiton pikë kundrejt lekut shqiptar Euro vazhdon që të fitojë pikë kundrejt lekut shqiptar. Vetëm ditët e fundit, një euro është shkëmbyer me rreth 130 lekë
Redknapp: Yjet e mi nuk preken Trajneri i Tottenhamit, Redknapp, ka mohuar spekulimet se yjet e skuadrës së tij si Luka Modric dhe Gareth Bale mund të
Bumci: Doreheqje per anetaret e kushtetueses qe preken nga ligji Anëtarët e gjykatës kushtetuese që preken nga ligji i pastërtisë së zyrtarëve du
Nis sezoni i arrestimeve ne Shqiperi, kontranbadistet tani do "te preken" Arrestohet Nard Koka, vellau i kryebashkiakut te Durresit dhe mik i ngushte i Nanos. Priten te leshohen mandate arresti