999 rezultate për

preken

UKT: Nga mbifaturimi u prekën 1020 klientë Problemi i mbifaturimit ka sjellë dhe reagimin e ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës, që ngriti në protest
Fundjava më e ftohtë e dimrit?! Duket se jo vetëm Shqipëria po përjeton një mot të ftothtë, por edhe në mbarë botën temperaturat kanë qenë të acarta.
Nga Ronaldo te Cassano, kur talenti është me "bollëk" (FOTO LAJM) Kur ke talent e ke më të thjeshtë që të bëhesh futbollist. Disa lojtarë kanë "lindur" me topin në këmbë dhe bëjnë çfarë
Sot vjen i ftohti siberian, ja rrethet që preken Ministria e Brendshme ka njoftuar se sot pritet një i ftohtë i pazakontë siberian, që do të shoqërohet me ulje drastike
Nesër mot i keq në të gjithë vendin, ja akset kombëtare që preken nga ngricat Ministria e Punëve të Brendshme, nisur nga parashikimet për ulje të ndjeshme të temperaturave në ditët në vijim në gjith
Ja nga cila sëmundje prekeni nëse nuk i lani dhëmbët Higjena e gojës ka një rol të rëndësishmë në mbrojtjen nga sëmundje të ndryshme. Nëse ju nuk tregoni kujdesin maksimal a
Putin firmos dekretin, sanksione të posaçme ekonomike ndaj Turqisë Pas shumë paralajmërimesh, Presidenti rus Vladimir Putin e nënshkroi dekretin, që parashikon sanksione të ashpra ekonomi
Euronews: As vezët e së martës nuk e prekën Mustafën (VIDEO) "Euronews" ka raportuar në lidhje me rastin e djeshëm, ku kryeministri Isa Mustafa u prit me vezë në Podujevë. Në moment
Veçantia e personave me grup gjaku 0 Personat të cilët kanë grupin e gjakut zero janë prsona të cilët kanë më shumë propabilitet të preken nga sëmundje të nd
Arsyet se pse nxehet celulari Nxehtësia te pajisjet teknologjike është armiku i vetëm i baterisë. Më poshte janë dhënë disa arsye se pse nxehen pajisj
Vlorë, 60 banesa preken nga projekti Transballkanik, banorët në protestë Banorët e lagjes, “Kushtrimi” në Vlorë, janë ngritur në protestë pasi nuk janë dakord me çminmin që ju është dhënë kundr
Preken nga sëmundja, ngordhin 175 bagëti të imta në Sopot Brenda një viti 175 dele dhe dhi kanë ngordhur në Sopot në Kumanovë si pasojë e prekjes nga sëmundja e “Listeriozës”. Sh
Qeveria firmos kompensimin e të shpronësuarve për rrugën Transballkanike Qeveria miratoi sot vendimin për shpronësimin e pronarëve të pasurive të paluajtshme që preken nga ndërtimi i Rrugës Tra
Ish-Miss Albania 2005 me nënën, fansat preken (FOTO LAJM) Gjithmonë e ka preferuar botën e televizionit dhe publikun e ka bërë për vete. Ish-Miss Albania 2005, ka postuar një fot
Studim/ Kafeja shkaktar i diabetit Shpesh njerëzit konsumojnë kafen e mëngjesit pa ngrëne diçka të lehtë, e ndërsa e konsiderojnë atë si zgjim. Por ndodh q
Konsumatorët familjarë nuk do të preken nga rritja e çmimit të energjisë Banka Botërore ka aprovuar një paketë financiare për reformimin e sistemit të energjisë elektrike. Lajmi u bë i ditur so
Noizy takon fëmijët në jetimoren e Durrësit, preken fansat (FOTO LAJM) Një xhest humanizmi ka treguar Noizy, teksa ka bërë një vizitë në jetimoren e Durrësit. Këtë gjë ai e dëshmon me anë të
Lotët që prekën botën (VIDEO) Imazhet e fëmijës që shpërtheu në lotë teksa Gjermania po shkelte me këmbë Brazilin po bëjnë xhiron e botës. Djaloshi ën
Familjar dhe romantik, ja pse u prekën fansat e Ardit Gjebresë (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea, me anë të një shkrimi të publikuar pak më parë në Facebook, ka ndarë me të gjithë miqtë e tij eksperiecën
Alergjitë e stinës, mjekët japin recetat Nga jo të gjithë ne është e mirëpritur stina e pranverës, kjo për shkak të alergjive të shumta që na krijon. Një sërë kë