999 rezultate për

preken

Nëse lojtarët e Serie A do te preken nga koronavirusi, do të vazhdojnë karantinën 2 javore Klubet po shpresonin për një karantinë më të lehtë për lojtarët pozitivë dhe dëshirojnë t’i rikthejnë ato në grup pas dy
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë. Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mën
Debat tek Siguria: Në "pension" 55 vjeç, kategoritë e policëve që preken nga ligji i ri Për të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit, Gardës dhe SHÇBA-së (Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat) mbi
Preken nga koronavirusi tetë bluza të bardha në Spitalin Rajonal të Prizrenit Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, tetë punëtorë të cilët ishin testuar gjatë ditës së djeshme, kanë rezultuar pozitiv në
150 anëtarë të familjes mbretërore preken nga koronavirusi Koronavirusi nuk kursen as familjet mbretërore. Deri në 150 anëtarë të familjes mbretërore Saudite mund të jenë infektua
Sipas studimit kinez, macet mund të preken nga Covid-19 Një nga informacionet e para që mësuam për koronavirusin ishte se ky i fundit nuk mund t’i prekte kafshët. Por, sipa
Nuk i shpëtuan, VIP-at që u prekën nga koronavirusi (FOTO LAJM) Në botë vazhdon të përhapet me shpejtësi infeksioni nga koronavirusi teksa numri i të prekurve nga Covid-19 është rritur
Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Dokumenti sekret: Koronavirusi deri në pranverë të 2021-t, sa persona mund të preken Dokumenti sekret me parashikimet në Britani, koronavirusi deri në pranverë, 2021. Epidemia e koronavirusit në Mbretër
COVID-19 në burgjet shqiptare? Gjonaj tregon kategoritë që mund të preken nga amnistia Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj nisur nga situata e krijuar në vend për shkak të pandemisë COVID-19, i ka drejtuar
Preken edhe 4 lojtarë të tjerë të Serisë A nga coronavirus Pas Manolo Gabbiadinit, Sampdoria ka njoftuar se katër lojtarë të tjerë nga skuadra e parë janë pozitivë në coronavirus.
Nuk i shpëtuan, VIP-at që u prekën nga koronavirusi (FOTO LAJM) Që prej fundit të dhjetorit kur nisi e deri më tani, koronavirusi ka infektuar 134,918 persona dhe u ka marrë jetën 4,98
Merkel: 60-70% e njerëzve do të preken nga koronavirusi! Tabloidi i njohur Gjerman BILD shkruan në një artikull se 60-70% e gjermanëve do të preken nga koronavirusi duke iu refe
Nëse konsumoni këtë ushqim, nuk do prekeni kurrë nga kanceri i mushkërive Ushqimi i specave djegës mund të ndihmojë në ngadalësimin e përparimit të kancerit të mushkërive, ka zbuluar një studim
Gega: Ky nuk është Partizani im, iu prekën themelet Ishte arkitekti i Partizanit kampion të vitit të kaluar, por, çuditërisht ndërpreu marrëdhëniet me klubin pasi nuk gjeti
"OFL po shmang fajdexhinjtë e krimit", makinat e kujt nuk do të preken nga operacioni Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme me anë të një postimi në në Facebook, ka vënë theksin mbi operacionin që po
Mjeku: Jo të gjitha rastet që preken nga meningjiti janë fatale Polici i Rrugores, Mariglen Mestani u nda nga jeta disa ditë më parë si pasojë e miningjitit. Emisioni “Rudina” në Tv Kl
Basha nga Thumana: Shteti ka dështuar, vetëm që mos preken 150 milion dollarët e oligarkëve Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ka vizituar Thumanën. Basha shprehet se përtej propagandës
Tirana nesër pa energji, ja oraret dhe zonat që preken Tirana do të përballet ditën e nesërme me kufizime të reja energjie kjo për shkak të remonteve në kabinat elektrike.
EMRAT/ Emërohen tre zv.ministra të rinj, preken Ministria e Arsimit dhe ajo e Jashtme Qeveria ka emëruar sot dy ministra të rinj gjatë mbledhjes së ditës së sotme. Mësohet se Agron Tare është emëruar zv.min