999 rezultate për

pranverore

Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Dobësi dhe shenja ankthi, çfarë është “përgjumja pranverore” që na prek të gjithëve Kalimi nga stina e dimrit në atë të pranverës shkakton luhatje në gjendjen fizike, por edhe atë psikologjike të njerëzve
SBASHK: Nuk ka kompesim, nxënësit të marrim pushimet pranverore Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, përmes një kumtese ka bërë të ditur se nuk do të ketë kompensim
Puplat, protagonistet e modës pranverore Jo vetëm për festa, darka dhe ngjarje shoqërore për pranverën 2018, puplat prekin veshjet e çdo dite dhe bëhen ato detaj
Kuba omëlete pranverore, për një mëngjes të shëndetshëm Për 15 minuta do të keni në tryezë një recetë të thjeshtë, por edhe shumë të shijshme pranverore. Përbërësit: 4 ve
Rizoto me midhje dhe shparguj për një darkë pranverore Një rizoto ideal për stinën e pranverës me molusqe dhe shparguj, një recetë e cila do të kthehet në një zgjidhje perfekt
Si të përballemi me lodhjen pranverore Pranvera është stina gjatë së cilës njerëzit mund të ndjejnë dobësi. Mungesa e energjisë, marramendja, tensioni i muskuj
Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM) Fustani është stili i veshjes që ju duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Në foto janë dhënë disa nga modelet trend
Ja garderoba e duhur pranverore (FOTO LAJM) Trendi i modës për këtë vit duket se vazhdon të jetë dhe veshjet e ngjashme të sezoni të kaluar, kjo është një mundësi e
Kombinime perfekte të shallit (FOTO LAJM) Shalli i hollë është një mënyrë e mirë për tu përdorur gjatë kësaj periudhe. Kombinimi i tyre është dhe mënyra ideale pë
Roza e lehtë ngjyra ideale pranverore (FOTO LAJM) Ngjyra rozë është një ndër ngjyrat më të përdorura në sezonin pranveror. Këtë vit duket se kjo ngjyrë do të vijë me një
Trendi më i fundit i xhaketave pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është një veshje e cila dhe pse tashmë jemi në stinën e ngrohtë, është një stil veshje që mund të përdoret gjat
Trendi më i fundit i xhaketës pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është stili që na duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Vendin e palltove e zënë xhaketat e shkurtra dhe të
Trendi më i fundit i këpucëve pranverore (FOTO LAJM) Stina e ngrohtë është dhe sezoni ku ne duhet të bëhemi gati për rroba sa më të lehta për të përballuar vapën karakterist
Manikyri trend më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Manikyri është një element që gjatë kësaj stine ka një përdorim të gjërë. Ngjyra është ajo që i jep duarve tuaja një pam
Modeli "Derby", këpucët e duhura pranverore Stili Derby i këpucëve është dhe tendenca m e fundit të cilën keni mundësi që të përdorni gjatë këtij sezoni. Këto ja
Stili më i ri i fundeve pranverore (FOTO LAJM) Fundi është një element i rëndësishëm në veshjen tonë, sidomos gjatë kësaj stine që koha është më e ngrohtë. Modele dhe
Trendi më i fundit i atleteve pranverore (FOTO LAJM) Atletet janë një stil i thjeshtë të cilët na ndhmojnë për tu ndierë rehat dhe për të pasur një lehtësi në të ecur. M
Veshjet e përditshme pranverore (FOTO LAJM) Pranvera është stina e cila vjen direkt pas një të ftohti të acartë dhe për këtë ne duhet të bëjmë kujdes dhe të zgjedhi