999 rezultate për

pranimit

Lohan nuk pranon fajësinë Aktorja hollivudiane, Lindsay Lohan, do të deklarohet e pafajshme për vjedhje në gjyq, ndonëse videot e sigurisë së një
BE, Rumania: S'do ta pengojmë Kroacinë Rumania nuk do të pengojë anëtarësimin e vendeve të tjera të Ballkanit në Bashkimin Evropian, ka deklaruar presidenti ru
Hotmail në sulm Edhe pse shumica e njerëzve mendojnë së Gmail aktualisht është e-maili më i përdorur në botë, e vërteta është krejtësish
Konkurset e pranimit në Universitetet italiane, nga 1-20 shtator Të rinjtë shqiptarë që do të përzgjidhen nga universitet italiane si kandidatë për të nisur atje studimet e larta, do t'
FIFA ia dergon UEFA-s ceshtjen e pranimit të Kosoves Sekretari i Përgjithshëm i FIFA-s, Zherom Valke, i ka dërguar dje një letër Federatës s&eu
Kosova drejt pranimit në UEFA Kosova me sa duket është rrugës për t'u bërë shtet i pavarur dhe anëtare e Kombeve t&
Pollo: Kuotat e pranimit miratohen në fund të muajit Në varësi të kuotave, maturantët mund të llogarisin vetë shanset për pranime në universitete. Gjatë provimeve do të ketë