E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

prague

Dortmund mposht Praguen, Napoli ndalet nga Genk (VIDEO) Dortmund ka mposhtur Slavia Pragën me rezultat 0-2 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionë
Dortmundi zhbllokon rezultatin përballë Slavia Prague (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Slavia Prague. Mbrojtësi anësor Achraf Hakimi ka derguar topin
Conte identifikon fajtorin për barazim me Slavia Pragues Barazimi 1-1 përballë Slavian e Pragës ka shqetësuar Antonio Conten. Pas përfundimit të ndeshjes në një reagim për mi
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë
ZTE Nubia Prague S zhbllokohet me sy (FOTO LAJM) ZTE prezantoi telefonin inteligjent Nubia Prague S. Modeli o ri ZTE ka ekran 5.2 inç FullHD dhe fuqizohet nga procesori
Klarisa Leone kërkon të krijojë "Inter Prague" FC Klarisa Leone, ylli i dhjetra filmave hardcore, citon tabolidi anglez “The Sun”, ka në plan të themelojë ekipin e saj të