999 rezultate për

pozuar

Harry Kane tregon klasin e tij në brigjet e detit Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, ka arsye për të festuar pasi e ka marrë një po nga e dashura Katie Goodland. Çift
BESA s’do të votojë zëvendësminitrat e propozuar Levizja BESA paralajmëroi se do te vazhdoje te jete opozite konstruktive. Megjithate thone se do te jene te permbajt
Këto janë të gjithë zëvendësministrat e rinj, sot votohen në Kuvend Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në seancën e pestë të sotme plenare duhet t’i emërojë zëvendësministrat e propozuar n
Si kurrë më parë, Adelina Ismaili pranon se i ka propozuar ajo e para Valit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili sot është një nënë e një djali të vogël dhe bashkëshortja e Valit, djalit për të cilin la muzikën e shoë
Rama firmos emërimin e drejtorit të pestë të propozuar nga PD Zv/Kryeministrja Ledina Mandija në prani të drejtorëve të drejtorive dhe përgjegjësve të sektorëve prezantoi sot drejtue
Ja postet që do drejtojnë shqiptarët në Maqedoni Kuvendi i Maqedonisë votoi me 62 vota pro, 44 kundër dhe 5 abstenime qeverinë e re me në krye Zoran Zaevin. Zv kryemi
Zbulohen 3 emrat e parë të drejtorëve që Rama i refuzoi kreut të PD-së Janë zbuluar tre emrat e propozuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha për drejtor Burgjesh dhe të OSHEE-së. Kështu, mësoh
PSP nuk ka marrë ende asnjë kërkesë për të kontrolluar ministrat e rinj? Prokuroria Speciale Publike nuk ka marrë ende asnjë kërkesë për shqyrtimin e pastërtisë juridike të ministrave që janë p
Milloshoski irritohet ndaj ministrave të rinj: Premtuat ulje, keni propozuar 25 ministra Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski, është irrituar nga numri i ministrave të propozuar nga për qeverinë e re
A do të jenë këta ministrat e propozuar nga Zoran Zaevi? Kryesia Qendrore e LSDM-së po mban mbledhje në të cilën do të vendosin për emrat që do të udhëheqin me ministritë e mbet
Jetonte vetëm, i moshuari gjendet i dekompozuar në banesë Një i moshuar ka gjetur vdekjen në Korçë por vdekja e tij është mësuar kur trupi i tij është dekompozuar për shkak se je
Del lista e PD-së me 66 emrat e propozuar për kandidatë në Shkodër (FOTO LAJM) Ka dal lista me emrat që baza e Partisë Demokratike në Shkodër ka propozuar për të qenë kandidatë për deputetë në zgjedh
Kreu i propozuar i KQZ-së flet para votimit: Të mos bëhemi pesimistë, na mbështesni Klement Zguri u zgjodh si kryetar i Komisionit Qendror te Zgjedhjeve. Teksa dilte nga kjo mbledhje bëri edhe prononcimin
Plas humori në rrjetet sociale, ja 3 punët e reja që i propozohen Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi dje nuk mundi që të shpallej kampion edhe pse bëri një paraqitje fenomenale në javën e fundit ndaj Eibarit.
Kendall Jenner pozon si "Liza në botën e çudirave" (FOTO LAJM) Motra modele e Kim Kardashian, Kendall Jenner ka pozuar me një set bikini në një ambient që ngjasonte si tek filmi "Liza
Lista e PDK-së, ja kandidatët për deputetë Dega e PDK-së në Klinë, ka propozuar si kandidat për deputetë, këta emra: Sokol Bashota, Ramush Agushi, Haxhi Ibishi edh
Gjendet një kufomë në Dajt, trupi i djegur plotësisht Është gjetur kufoma e një personi në Dajt, në një zonë të pyllëzuar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kuf
Pas Berishës, Basha mbledh urgjent sërish aleatët Kreu i opozitës Lulzim Bash aka mbledhur sërish aleatët për hërë të dytë për të diskutuar dhe për të vendosur mbi paketë
LDK-ja e Mustafës bojkoton takimin me Thaçin Lidhja Demokratike e Kosovës nuk është paraqitur në takimin e thirrur nga presidenti Hashim Thaçi, i cili lajmëroi një t
Shehi: Kavaja të përfshihet në paketën e negociatave Dashamir Shehi ka propozuar që Kavaja të përfshihet në negociatat e këtyre ditëve, për të evituar këtë precedent, ku opo