E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

pozoje

Treni lego hyn në librin Guiness (VIDEO) Amerikani James Burrows është një tifoz i madh i legove dhe kohët e fundit ka arritur të ndërtojë një park më shumë se 3
I shkarkoi të shtatë përnjëherësh , Rama u gjen punë të re ish-ministrave Ndryshimet e fundit në qeveri kanë lënë 5 vende bosh në drejtimin e komisioneve parlamentare. Për disa prej këtyre v
Icardi: Rinovimi i kontratës do të ndodhë nëse klubi do të propozojë një ofertë korrekte Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Pasi klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshor
Qeveria e Ramës do propozojë ish-Ministrin e PD-së për detyrën e rëndësishme Ish-ministri i Financave të Partisë Demokratike, Ridvan Bode, mund të jetë kandidat për anëtar në Bordin Mbikqyrës të Ba
E kishte fobi, modelen e detyrojnë të pozojë me një gjarpër gjigant Gjarpërinjtë dihet se janë jo të pëlqyeshëm nga të gjithë, madje shumica i kanë frikë dhe fobi këta zvarranikë. Kësht
E detyruan të pozojë me një gjarpër, modelja rrëfen tmerrin Gjarpërinjtë dihet se janë jo të pëlqyeshëm nga të gjithë, madje shumica i kanë frikë dhe fobi këta zvarranikë. Kësht
Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e së bijës (VIDEO) Sot për 1 Qershorin, Zaimina ka publikuar foton e të voglës Kloeh. Zamina poston vazhdimisht foto të vajzës së saj në
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Jennifer Lopez gati për të shkuar sërish drejt altarit Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë. Marr
Facebook pritet të ekspozojë faqet ruse me lajme të rreme Facebook po planifikon t’iu mundësojë njerëzve të shohin nëse kanë “pëlqyer” faqe që janë krijuar nga “aktorë të huaj” p
Lajmi më i ri nga Jeremy Meeks, vajza mos u mërzisni Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Zyrtare, PDK nominon Kadri Veselin për Kryeparlamentar Këshilli Drejtues i PDK’së e ka nominuar zyrtarisht Kadri Veselin për Kryetar të Kuvendit. Këtë e ka bërë të ditur Nënkr
Shkarkimi i Zvërleskit në Kuvend, VMRO kërkon të propozojë prokurorin e ri Propozimi për shkarkimin e kryeprokurorit publik, Marko Zvërlevskit, është para deputetëve. Qeveria i propozoi Kuven
LSDM: Opozita do ta propozojë prokurorin, kur të largohen kriminelët nga pushteti i kaluar LSDM-ja përmes një njoftimi i është përgjigjur deputetit të VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski, i cili kërkoi që prokurorin e
Dimovski: VMRO-DPMNE të propozojë emrin e prokurorit të ri të shtetit Ilija Dimovski deputeti i VMRO-DPMNE-së në një konferencë për shtyp që pati sot ka kërkuar që partia e tij të propozojë
Hoyt Yee: Lejoni shumicën parlamentare të formojë qeverinë, SHBA përkrah Xhaferin (VIDEO) Zv.ndihmësi i sekretarit amerikan të shtetit, Hoyt Yee, pas takimit me liderët e partive maqedonase dhe kryeparlamentari
Shilegov: LSDM-ja do propozojë vazhdimin e mandatit të PSP-së Zëdhënësi i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Petre Shilegov, sot në një konferencë për shtyp tha se qeveria e re
Ja kë do propozojë Lëvizja BESA për kryetar Kuvendi Lëvizja BESA ka vendosur se kush do të jetë propozimi i tyre për kreun e Kuvendit të Maqedonisë. Gjatëmbledhjes koor
Teza e re e PD-së? Qeveri teknike dhe kryeministrin ta propozojë PS Nëse do të ishte në vendin e Bashës, deputeti Astrit Patozi do t’i propozonte kryeministrit Rama që pasi të pranojë qeve
LSDM pritet t’i propozojë koalicion BDI-së përmes një letre Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë do të dërgojë një propozim në letër për koalicion me BDI-në. Propozimi do të dorëzo