999 rezultate për

pozoi

Propozoi shkëmbim territoresh Kosovë-Serbi, senatori e quan të çmendur Rohrabacherin Kongresmenin republikan i cili pak ditë më parë propozoi që Kosova dhe Serbia të shkëmbejnë territoret mes tyre, është q
Rrëfehet Erjona: Si u njoha me Xhemailin, më propozoi ... (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, gruaja e Blerim Xhemailit, është përzgjedhur nga revista e famshme italiane "GQ" në numrin e radhës, p
Trump parashtron planin për 100 ditët e para Kandidati republikan për president Donald Trump propozoi një shkurtim prej 35 për qind të taksave për klasën e mesme ame
Si qëndron e vërteta? Mavraj e propozoi, Bardhi se veshi kurrë fanellën kuqezi Ishte fundi i vitit 2013, kur Mërgim Mavraj dha një deklaratë të fortë, duke shkruar në faqen e tij zyrtare në “Facebook
Manjani propozoi të dilte ushtria për drogën, po Tahiri çfarë mendon? Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, në një konferencë për shtyp është ndalur në atë që është kthyer në kryefjalë të di
I propozoi të dashurës në Kolorado por jo vetëm kaq Catie Bossard ka marrë suprizën më të bukur të jetës të saj, e cila padyshim i ka ndryshuar asaj tw gjithë rrjedhën e je
I propozoi të dashurës rrethuar nga 9 iPhone, vajza e refuzon (VIDEO) Një propozim i çuditshëm por shumë i kushtueshëm, fatkeqsisht ka përfunduar jo siç pritej. Djaloshi nga Guangzhou, ng
Rike Roci: Ja kush më propozoi martesë Dy bukuroshet shqiptare bën “namin” në rrjetet sociale thuajse në të gjithë botën pasi u panë në tribunë në stadiumin e
Dimitriev kërkoi shkarkimin e Kiprijanovska Kryeministri Emil Dimitriev përveç zgjedhjes së Kiril Minovski për ministër të ri të financave, propozoi që Parlamenti t
Ja pse Granit Xhaka pozoi me fanellën e Arsenalit Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, dy ditë më parë është fotografuar duke pozuar me fanellën e Arsenalit por "Sky Sports
Propozoi të dashurës për martesë në trafik, ja pasojat (VIDEO) Në një rrugë kryesore në Huston të Teksasit, në mes të trafikut një i ri ra në njërin gju, që t'i propozojë martesë të d
Mjeku që propozoi Bleonën kthehet tek familja Mjeku nga Burreli që mori një famë të jashtëzakonshme pasi i propozoi këngëtares Bleona Qereti, është kthyer pranë famil
Ja fatlumja që i propozoi DiCaprio për martesë (FOTO LAJM) Pas disa muaj lidhje, një romancë e cila ka nisur që në shkurt të këtij viti, më në fund Leonardo DiCaprio ka vendosur p
Ja çfarë i propozoi Thaçi komisionerit Hahn "Takimi i sotëm me eurokomisarin Johanes Han ishte shumë i rëndësishëm, ndërsa tema kryesore për të cilën biseduam ishte
PRAPASKENA/ Federata daneze propozoi anullimin e ndeshjes Është zbuluar dhe prapaskena e djeshme e ndeshjes Danimarkë-Shqipëri e përfunduar me rezultatin 0-0. Federata daneze e
Kush është ish-deputeti që propozoi i pari ngritjen e Speciales (VIDEO) Idenë që partitë opozitare po e përmendin se Kosova ka nevojë për një gjykatë vendore që do të hetojë të gjitha krimet e
"Faktor": BDI propozoi që Gruevski të mbetej kryeministër Portali maqedonas "Faktor" shkruan sot se, Bashkimi Demokratik për Integrim ka propozuar që Nikolla Gruevski të vazhdojë
Drejtoresha që pozoi me Ramën: Nuk isha emëruar ende në Hipotekë, fotoja për 8 mars Pas një statusi të postuar nga Berisha në Facebook, një reagim ka ardhur edhe nga drejtoresha e Hipotekës së Vlorës, e c
Arrestohet shoqëruesi i Ballist Morinës që pozoi me kallashnikov (FOTO) 36 vjeçari me inicialet A. M. që pozoi me kallashnikov në një fotografi të publikuar në Facebook, ndërsa ndodhej së bash
E propozoi për martesë, vajza vdes nga gëzimi Një vajzë ka vdekur në Ibiza pasi ka rënë nga shkëmbi derisa po festonte propozimin e martesës që ia bëri i dashuri i sa