999 rezultate për

pozoi

Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Rami i propozoi për martesë, Pamela Anderson e braktis Kampioni i Botës, francezi Adil Rami, prej disa kohësh ishte në një lidhje me aktoren Pamela Anderson, por së fundmi rap
Ai i propozoi martesë nga gjykata, e dashura i përgjigjet Izet Haxhisë Ditën e sotme Izet Haxhia doli para gjykatës ku kërkoi përballje me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe rihapjen e dosjes
SKANDALI/ Tarifa e Durrës-Kukës u katërfishua, konsulenti propozoi çmimin 1 euro Tarifa e kalimit që qeveria ka vendosur mbi rrugën Durrës-Kukës është deri në 4 herë më e lartë se sa çmimi i rekomandua
Ledioni zbulon momentin kur i propozoi, kështu reagon Sara (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Pozoi thuajse e zhveshur, çfarë i tha mamaja Oriolës? Oriola Marashi u lakua pafund në media krah fotove të saj super sensuale. Në mesin e komenteve nga fansat shumë perso
Rama propozoi president kombëtar, Princ Leka: Duhet Mbretëri! Kreu i qeverisë shqiptare deklaroi dje nga Prishtina se një president i përbashkët Kosovë-Shqipëri do të ishte simboli m
Pozoi për revistën erotike, Aurela Hoxha publikon fotografitë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Vito tregon për herë të parë si i propozoi për martesë Hysni Kapo Vito Kapo, gruaja e njeriut më të afërt dhe më të besuar të Enver Hoxhës, Hysni Kapos ka treguar në një reagim për “Alb
LSDM garon me Shilegovin në Shkup, këto janë kandidatët e tjerë zyrtarë LSDM-ja sot prezantoi kandidatët për kryetar të komunave për zgjedhjet lokale 2017 në tridhjetë komuna. Për Qytetin
Rrëfehet e veja e diktatorit: Si më propozoi Enver Hoxha për martesë Bashkëshortja e diktatorit Enver Hoxha në një intervistë ka treguar çdo gjë në lidhje me martesën e saj, që nga njohja,
Eliza Dushku godet në shenjë, miliarderi amerikan sapo i propozoi për martesë Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, pak minuta më parë ka postuar një foto në Instagramin e saj, përmes së cilë
Fierakja rrëfen makthin: Më kërkoi dorën te prindërit, por më bëri prostitutë Njohja në rrjetin social “Facebook” i ka kushtuar shtrenjtë një 21-vjeçareje në Fier. Partneri i saj 35-vjeçar elbasanas
Getoari i propozoi martesë, por përgjigja e Marinës...(FOTO LAJM) Lajmi që Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do ta kurorëzonin lidhjen e tyre u përfol shumë në media kohët e fundit. E vër
Një propozim për martesë në Eurovision (VIDEO) Këngëtarja që përfaqësoi Maqedoninë në “Eurovision” ka marrë surprizën më të bukur të jetës së saj. Kur u mbyll tele
Sheila Jager, gruaja që Obama i propozoi dy herë para se të njihte Michelle (FOTO LAJM) Gruaja të cilës Barack Obama i propozoi dy herë para se ta takonte Michellen, ka marrë vëmendjen e mediave këtë javë pas
Presidenti i Ri, LSI propozoi Metën dhe Vasilin Kryesia e LSI-së është mbledhur sot dhe ka vendosur dy emrat e saj zyrtarë si kandidatë për President të Republikës.
“Si më propozoi ISIS-i të vrisja vajzën time 4-vjeçare” (FOTO LAJM) “Dua mamin”, mërmërin Hawra ndërsa përkundet në krahët e gjyshes së saj, Aliya në Erbil, Irak. Buzët e vogëlushes 4 vjeç
Bejta: VMRO e propozoi vetë që uniformat policore të jenë në dy gjuhë (VIDEO) Ilija Dimovski i VMRO DPMNE-së vazhdon të këmbëngulë se temë e bisedimeve me BDI-në rreth formimit të Qeverisë në asnjë
Grubi-Zaevit: Gjuhën shqipe dhe zbardhjen e rasteve të montuara e propozoi BDI-ja Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka goditur liderin e LSDM-së dhe i ka sqaruar se BDI ka pasur në program parazgjedhor si