999 rezultate për

pozoi

I propozoi ditën e diplomimit: Burrë e grua si kadetë të Policisë së Kosovës (FOTO LAJM) Një rast i rrallë ka ndodhur këtë herë me diplomimin e kadetëve të policisë, pasi që në këtë gjeneratë kanë diplomuar së
Kostadinov: Mickoski propozoi një të dyshuar për shef të prokurorisë Hristijan Mickoski për shef të prokurorisë së re publike e propozoi Vlladimir Pançevskin i cili është i suspenduar dhe k
Erik Lloshi tregon si i propozoi martesë partneres së tij dhe nuk pritje (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Erik Lloshi i dha fund beqarisë në një dasmë që zgjati disa ditë. Ai dhe Romina
Pasi pozoi topless për 30-vjetor, prindërit befasojnë Bebe Rexhën në mes të skenës (VIDEO) Bebe Rexha e festoi 30-vjetorin siç i ka hije! Me një foto topless ku shfaqej e shtrirë përtokë ajo tregonte se ndihe
Gruaja “shpërthen” ndaj bashkëshortit: Burri idiot, më propozoi me këtë unazë të vogël Një grua dëshiron të ndahet nga partneri i saj pasi i propozoi me një unazë shumë të vogël. Ajo postoi fotografinë në Re
Zbulohen detajet e takimit, çfarë i propozoi presidenti i Juventusit Allegrit Trajneri i Juventusit, Max Allegri i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë
Flet dibrani që propozoi titullin për Ramën: Do t'i bëj bust Këshilltari i pavarur i bashkisë Dibër, Astrit Ademi i cili ishte i pari që propozoi titullin e nderit për Ramën ka dekl
Kuvendi miraton rezolutën ndaj genocidit serb në Kosovë Kuvendi ka miratuar me 66 vota për formimin e komisionit ad hoc të propozuar nga deputeti Bilall Sherifi, për gjykimin e
Futbollistët e Milanit tani e kanë një arsye më shumë për të fituar (FOTO LAJM) Tifozët e Milani kanë një arsye përse të mburren. Modelja spanjolle Angelika del Rio, është një tifoze e zjarrtë e ku
I propozoi në publik për martesë, Irani arreston çiftin se degjeneruan opinionin (VIDEO) Një çift iranian janë arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare para shumë njerëzve. Kjo ësh
I propozoi me unazën marramendëse, një javë më pas merr vesh të vërtetën tronditëse Një burrë nga Sydney është duke u përpjekur për të shitur unazën e fejesës 33 mijë dollarëshe, pasi zbuloi të fejua
Rama propozoi veten për Ministër të Jashtëm, por këtë këshillë ia dha Meta Kryeministri Edi Rama pritet që të dërgojë në Presidencë emrin e tij, si propozim për ministër të Jashtëm. Kjo ndodhi
Flori i propozoi martesë, Bebe Rexha ia la seen Flori Mumajesi është një nga emrat me të lakuar ne mediat rozë. Por këtë herë ai ka habitur me deklaratën për këngët
Propozoi Vitore Tushën në krye të KLSH-së, Meta tregon arsyet U përfol së tepërmi edhe propozimi që Presidenti Meta pati për të drejtuar KLSH-në. Për propozimin e tij, Vitore Tush
Pozoi krah super modeles, fansat fiksohen me detajin në foton e Bebe Rexhës Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
Rama propozoi Boden, çfarë mendon Berisha Ka bërë shumë bujë, propozimi i Bodes nga ARama për anëtar të Bankës së Shqipërisë. Berisha e ka cilësuar këtë vendim
Lindi i propozoi, Venera tregon arsyen e dhimbshme pse nuk fejohen Këngëtari Lind Islami ia propozoi partneres së tij, Venera Lumanit gjatë një udhëtimi në Barcelonë. Por edhe pse ne
Propozoi Ridvan Boden për BSH, Rama tregon arsyen Kryeministri Rama propozoi ish-ministrin e PD-së Ridvan Boden për anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë.
I propozoi me unazë diamanti, si i tha po Emina burrit miliarder E ftuar mbrëmjen e sotme në "Xing me Ermalin", Emina Çunmulaj ka shuar më në fund kuriozitetin e publikut për njohjen e
"Do të lë gruan për ty!" Kush e propozoi Tayna-n Personazhet VIP shpesh herë përballen me fansa që janë të fiksuar pas tyre, madje nuk mungojnë edhe propozimet për ta.