999 rezultate për

pozoi

Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”. Në intervistë me ko
PS propozon ish-ministrin demokrat si kreu i KQZ, PD e refuzon Është mbledhur sot në Tiranë Komisiionii i Posaçëm për zgjedhjen e 12 anëtarëve të KQZ-së së re. Partia Socialiste pr
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
I propozoi të bëhej kryeministër? Rama i prerë: Nuk e kam bërë një ofertë të tillë! Kryeministri Edi Rama, ndonëse konfirmoi sot “po-në” socialiste për ndryshimet kushtetuese të propozuara nga opozita br
COVID-19, qeveria del kundër projektit që propozoi Vjosa Osmani Qeveria e Kosovës nuk e ka përkrahur Projektligjin për Parandalimin dhe Luftimin e Përhapjes së Covid 19. Përkundër s
I propozoi në emision, vajza e Agim Bajkos dhe Ardit Roshi i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Teksa të gjithë po prisnin ta shihnin me fustan të bardhë, vajza e Agim Bejkos dhe moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë f
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Pozoi e zhveshur, Oriola fshin menjëherë foton nga karantina me Grezdën (FOTO LAJM) Edhe duan edhe s'duan të konfirmojnë lidhjen. Oriola Marashi dhe Eros Grezda po karantinohen së bashku jashtë vendit
Gjithë "sy e vesh", Rudina Dembacaj tregon si e propozoi Mark Frroku (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon më shumë p
Kurti: Thaçi më propozoi marrëveshje me Serbinë, nuk miratohet me mua si kryeministër Kreu i Qeverisë, Albin Kurti ka deklaruar sot se i pari i shtetit, Hashim Thaçi ia ka konfirmuar se ka një marrëveshje t
Rama propozoi kredi për të paguar punonjësit, PD: Buxheti i shtetit ka para Përfaqësuesja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje ma planin fiananciar të publikuar nga kryeminist
Si e propozoi Enver Hoxha martesën me Nexhmijen: Dua të martohem me ty! Mbasditen e 28 nëntorit 1944, kur parada entuziaste mbaroi, Qeveria e re e niste punën me një gjest jo të zakonshëm për
Pozoi e zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta pendohet dhe fshin foton (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane. E mbuluar vetëm
E propozoi live në emision, çfarë i tha Agim Bajko të bijës për moderatorin (VIDEO) Pak ditë më parë një propozim tepër romantik ndodhi në studion e emisionit “Këndo këngën time”, në “Vizion Plus”. Mod
Gazetari i propozoi në emision, Era Rusi: S’jam për të të mbushur krevatin ty! Këngëtarja Era Rusi ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme të “E diell”, ku ka marrë një “propozim” nga gazetari
Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar
Albana Osmani për dibranin që e propozoi: Media e shfrytëzoj, unë e takova (FOTO LAJM) Në vitin 2015 Albana Osmani mori një propozim të veçantë për martesë, nga një person që ajo nuk e njihtë më parë. Ai
PS të kërkojë falje? Rama: Valdrinin e propozoi vetë Ditmir Bushati Kryeministri Edi Rama tha për herë të parë se Valdrin Pjetrin si kandidat për Bashkinë e Shkodrës e ka propozuar Ditmir