999 rezultate për

postimin

Çollaku, i kënaqur edhe me 92 votat për UNESCO Ministri për Integrime i Republikës së Kosovës, Bekim Ҫollaku, mos arritjen e anëtarësimit të Kosovës në UNESCO e
Sadija shuan zërat, flet për postimin e fotos me Shkëlzenin Sadije Berisha ka sqaruar arsyen e postimit të fotos së saj me ish bashkëshortin, Shkëlzenin, në llogarinë e saj në Face
Ajola Xoxa pendohet për mesazhin e urimit për Veliajn? (FOTO LAJM) Që nga momenti i bërjes publike të kandidaturës së Veliajt për postin e kryebashkiakut të Tiranës, ka qënë bashkëshortja
Rama: Shqipëria do hapë dosjet e komunizmit Kryeministri Rama ka sjellë në vëmendje faktin se Shqipëria dhe Rusia janë të vetmet vende ish-komuniste që nuk kanë hap
Mbesa e Berishës në sulm ndaj mediave (FOTO LAJM) Mbesa e ish kryeministrit Berisha, në postimin e radhës në Facebook i ka kushtuar kohë një statusi për atë çfarë ndodhi
Ja me kë e festoi Vitin e Ri Rita Ora (FOTO LAJM) Rita Ora ka kaluar natën e ndërrimit të viteve mes kolegësh. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka publ
Arratiset për Krishtlindje, Armina shijon borën (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka zgjedhur që të festojë Krishtlindjen në një vend me borë. Ende nuk dimë se kush kanë qënë shoqëruesit
Balotelli kërkon falje: Nuk doja të isha racist (FOTO LAJM) Mario Balotelli përfundon sërish në qendër të vëmendjes në Angli, dhe si zakonisht jo për paraqitjet e tij në fushë. Sik
Rama në aksion për ndërtimet pa leje Kryeministri Edi Rama ka bërë postimin e radhës në rrjetin social Facebook, teksa i është referuar rrugëve në kryeqytet.