999 rezultate për

postimin

Dardani nuk gjen fjalë për të kritikuar Kurtin dhe shpërndan postimin e rëndë të Ymerit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ndan të njëjtin mendim për Albin Kurtin, sikurse ish-kryetari i partisë, Visar
I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të Para disa dite familja e Linda Morinës, ka humbur një anëtarë të familjës. Vëllai i Lindës, kishte humbur jetën pasi is
Rama e ka humbur komplet kontrollin, fyerje pa "frena" me ndjekësit (FOTO LAJM) Kryeministri Rama është shumë nervoz këto ditë dhe këtë po e tregon në çdo dalje në media apo postim në Facebook. Ram
"Këto janë katër familjet mafioze të Shqipërisë", gazetari çudit me postimin e tij Gazetari Basir Çollaku ka publikuar katër mbiemra familjesh, të cilët sipas tij janë të përfshirë në të gjitha punët e p
Komentuesit ia bëjnë bajatë Mustafës postimin në Facebook (FOTO LAJM) Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se partia që ai drejton është zgjidhja për Kosovën. A
Pique e kthen postimin "Ai qëndron" nga dështim në "profeci" Gerard Pique thotë se ishte plotësisht i vetëdijshëm se Neymar do të largohej nga Barcelona kur ai postoi në Tëiter se b
Armina Mevlani habit me postimin e fundit, guximi i saj nuk ka fund (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga personazhet më të diskutuara dhe që gjithmonë shkakton polemika kudo që shkon apo çfarëdo v
Ronela Hajati hedh kunja ndaj kolegëve (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të drejtpërdrejta dhe guximtare në tregun shqiptar është padyshim Ronela Hajati. Ajo gjithmonë
Ismaili: Arbanë distancohu edhe prej krimit! Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra ka reaguar ndaj gjuhës së Ismailit të cilën e kishte përdorur ndaj anëtares së PDK-së,
Rozana Radi habit me postimin e fundit (FOTO LAJM) Këngëtaret në përgjithësi mundohen gjithmonë që të mos ekpsozohen para publikut pa bërë grim më parë. Por këtë gjë e ka
Noizy shpërthen ndaj portaleve: “Do ju vras…” (FOTO LAJM) Koncerti i noizyt në sheshin Skënderbej vetëm dy ditë më parë , ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit përsa i përket
Higuain zyrtarizon largimin e Dani Alves, por më pas fshin postimin (VIDEO) Gonzalo Higuain ka konfirmuar largimin e Dani Alves gjatë këtij sezoni nga skuadra e Juventusit. Sulmuesi argjentinas po
Diplomohet më në fund Mark Zuckerberg, ja mesazhi për nënën e tij Themeluesi dhe pronari i “Facebook”, Mark Zuckerberg është diplomuar më në fund pasi kishte braktisur studimet , në Univ
Vajza e Dritëroit shpjegon postimin prekës për të atin: Ndjehem në faj.. (FOTO LAJM) Pas një mesazhi që i përloti të gjithë, shkruar për babain e saj shkrimtarin e madh Dritëro Agolli, Elona ka sqaruar të
Djali i Trump fshin postimin në Twitter që mund t'i kushtojë 1 vit burg Djali i Donald Trump, Eric, ka fshirë nga llogaria e tij në Twitter një postim për të cilin mund të dënohet. Ai ka p
"Censor Peza, me Nastradinin 3 vjet më parë" (VIDEO) Në postimin e radhës në rrjetin social Facebook, ish-kryeministri Berisha ka postuar një video, përmes së cilës ironizon
Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore, e krijuar nga “Zoti”! Ish deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, në një postimin në rrjetin social Facebook shkruan se PDSH-ja e Menduh Thaçit ës
Kush ndodhet në krah të Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Bukuroshja Adelina Tahiri di si ti mbajë në ankth fansat e saj. Ajo i ka ngacmuar paksa të gjithë ndjekësit e saj në lid
Ҫollaku nuk e komentin raportin e KE-së, thjesht shpërndan postimin e Thaçit (FOTO) Ministri i Integrimeve, Bekim Ҫollaku, nuk e ka komentuar publikimin e raportit të Këshillit Evropian, i cili nuk
Ismaili: Ja pse dola në Kuvend Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, përmes një statusi të bërë në profilin e tij ne Facebook ka sqaruar se p