999 rezultate për

postimin

E detyroi Sara? Lori publikon dhe fshin postimin e gabuar rreth shtatzanisë (FOTO LAJM) Të dielën Lori Hoxha festoi bashkë me motrën e saj në një drekë fantastike babyshower-i që u organizua për bebushin që p
E dashura e Ruganit tërbon fansat me postimin e fundit (FOTO LAJM) Daniele Rugani nuk po gjen hapësira në formacionin e Sarrit duke kaluar një moment të vështirë te Juventusit. Por shumë
Ndodh e papritura: Roberti e Nora bashkë me pushime? Kjo foto ngjall dyshime (FOTO LAJM) Robert Berisha ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Robert Berisha një javë më parë konfirmoi ndarjen nga Nora
Rama publikon postimin e Ema Andreas: Jam për një teatër të ri Kryeministri Edi Rama vazhdon të publikojë statuset e aktorëve të cilët janë dakord për ndërtimin e një Teatri të Ri.
Capital T do suprizojë Tiranën, çfarë fshihet në postimin e tij (FOTO LAJM) Capital T është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm në muzikën shqiptare. Që prej janarit të këtij vit
Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale. Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete socia
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Reagoi ashpër pas vendimit të "KiE", zv/ministri i Mbrojtjes fshin postimin pas kritikave (FOTO LAJM) Zëvendës ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi reagoi ashpër pas vendimit të Këshillit të Evropës pas vendimit për tërheqjen
Loredana bën postimin thumbues pasi i bllokuan të gjitha llogaritë (FOTO LAJM) Pas lajmit se prokuroria në Zvicër i ka bllokuar llogaritë bankare repers Loredana, kjo e fundit ka reaguar duke thënë s
Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani
Diplomohet djali i Jozefina Topallit, Eva Murati bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ditën e sotme djali i Jozefina Topallit, Genari ka dhënë lajmin e bukur se është diplomuar në “Universita Cattolica del
Panucci e la jashtë, Seferi bën postimin prekës përpara ndeshjes Taulant Seferi nuk u grumbullua nga Christian Panucci, por megjithatë, ndryshe nga Lenjani dhe sherri i tij me italianin
Mbretëresha e Britanisë së Madhe bën postimin e parë në ‘Instagram’ (FOTO LAJM) Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabetha ka postuar për herë të parë në Instagram, shkruan Albeu.com Ajo gjatë di
Faleminderit që shpëtuat Pablon! Berisha bën postimin e çuditshëm pas djegies së 5 makinave Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim iroonik pas djegies së pesë makinave gjatë mëngjesit të sotëm në Vlorë.
Angela Martini i vë "flakën" Instagramin me postimin e fundit (VIDEO) Anxhela Martini padyshim që është një nga modelet më të mira shqiptare. Ajo së fundmi ka provokuar fansat me një vid
Tregoi padashje ku ndodhej Elvana, Ermali fshin postimin Që nga vrasja në ish-bllok, në të cilin u përfshi edhe i fejuari i saj, Ervin Mata, Elvana Gjata sikur është zhdukur.
Personi që kërcënoi Haradinajn: Po fliste keq për myslimanët I dyshuari për kërcënim ndaj kryeministrit B. Elshani, para gjykatës është arsyetuar në lidhje me postimin e tij, të cil
Dafina habit me postimin e fundit, shfaqet pa pikë grimi Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kën
Salah del kundër Egjiptit: Kjo gjë nuk mund të ndodhë Sulmuesi anësor i Liverpoolit, Mohamed Salah, e ka kritikuar projektin e propozuar nga Qeveria e Egjiptit për t’i ekspor
“Dont f**k them”, Kumbaro habit me postimin por i kthehen keq fansat Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ka shkaktuar jo pak komente me postimin e fundmit në Twitter. Ndër të tjera ajo