999 rezultate për

postare

Plaçkitje në zyrat e Postës së Kosovës Posta e Kosovës, ka shprehur shqetësimin për rastet në rritje të plaçkitjeve të Zyrave Postare, veçanërisht në qytetin e
Ibra bëhet pullë postare në Suedi Sulmuesi i Paris Saint Germain, Zlatan Ibrahimovic do të jetë fytyra e re e pullave postare në Suedi. 32-vjeçari do të j
Vodhi 8 milionë lekë pensione, arrestohet shefja e zyrës postare Shefja e zyrës postare në Këmishtaj të Lushnjës është arrestuar nga policia me akuzën e vjedhjes dhe falsifikimit të dok
Pulla postare me Hafiz Ulqinakun dhe Rexhep Mitrovicën Postat e Maqedonisë në bashkëpunim me Shoqatën e Historianëve Shqiptarë të Maqedonisë (SHHSHM), sot promovuan dy pullat
100 pullë postare e Shqipërisë Bajram Peçi 5 maji i vitit 1913 njihet si dita e lindjes së pullës postare të vendit tonë dhe meqenëse ajo pa mëdyshje
Michelle Obama në pullë postare “Mbretëresha e modës” Michelle Obama është cilësuar si mbretëreshë në pullën postare të dizenjuar nga revista “The Sunday Times”,pasi ajo së f
Posta Shqiptare mbush 100 vjeç Kryeministri Berisha ishte i pranishëm sot në ceremoninë e 100 - vjetorit të Postës Shqiptare. Gjatë kësaj ceremonie u p
Denari feston 20-vjetorin “Posta e Maqedonisë” ka promovuar pullën e re postare me rastin e 20-vjetorit të monedhës kombëtare, denarit. Në evenime
Heroi i Kosovës, Enver Zymeri në pullë postare Posta e Kosovës ka lëshuar në qarkullim postar emisionin e ri të pullave postare me titull “Hero i Kombit – Enver Zymeri
430 mijë euro vlera e pullave postare me Audrey Hepburn Një seri e rrallë e 10 pullave postare me yllin e njohur hollivudian, Odri Hepburn, janë shitur me nje vlerë prej 430 mi