999 rezultate për

posta

Trembet kryepostieri i Shqipërisë, anulon sërish tenderin e denoncuar nga Albeu.com (FOTO LAJM) Posta Shqiptare ka anuluar për të dytën herë tenderin për "Blerje të materialeve promocionale" me vlerë rreth 4.2 milion
Tenderi i dyshimtë i Postës Shqiptare: 42 milion lekë për fituesin e paracaktuar? Mjeshtrat e vjedhjeve përmes prokurimeve publike janë bërë më zgjuar tani që çdo gjë kryhet online duke mos bërë më paza
Skandali me maskat, Posta Shqiptare mohon të jetë grabitur Sot një person i maskuar ka grabitur një postë që u tha se ishte posta Shqiptare, gjë që në fakt u mohua tashmë nga vetë
Drejtor i ri, huqe të reja: Posta Shqiptare, tender 42 milion lekë për fletëpalosje Laert Duraj erdhi në krye të Postës Shqiptare direkt nga terreni i fushatës së Partisë Socialiste duke qenë numri 4 i li
Shkarkohen drejtorët e LSI në Elbasan, emërohen drejtuesit e Postës dhe DSHP Janë bërë sërish lëvizje në Qarkun e Elbasanit për sa i përket shkarkimit dhe emërimit në disa drejtori Rajonale. Më
Ambasada amerikane publikon një pullë postare shqiptare të vitit 1922 Ambasada amerikane në Tiranë postoi sot foton e një pulle postare e nxjerrë në Shqipëri, rreth vitit 1922. “Keni inter
Maqedoni, trafiku online i blerjeve përfshin armë dhe lëndë narkotike Deri dhe armë e lëndë narkotike po gjenden në dërgesat postare pas porosive on-line. Kjo ndodh në Maqedoni, ku fluksi i
Në Maqedoni mund të blihet drogë në Internet Deri dhe armë e lëndë narkotike po gjenden në dërgesat postare pas porozive on-line. Po ndodh kjo në Maqedoni, ku fluksi
Ishte kthyer në tmerrin e arkëtareve, arrestohet i riu shqiptar në Itali (VIDEO) Ka marrë fund tmerri i punonjësve të zyrave postare në një provincë të Torinos pasi policia italiane arrestoi dy persona
Figura e njohur shqiptare në pullë postare në Maqedoni Në prag të Kongresit të Manastirit, Shkupi promovoi pullë postare me figurën e Faik Konicës. 75 vite nga vdekja e kë
Dëshmia e plotë e drejtorit: Mora kredi dhe i bleva fustan nusërie “bjondes” Bejrush Ahmati ka marrë një sasi të konsiderueshme lekësh borxh, madje ka marrë e një kredi bankare 8 milionë lekë të vj
PTK dhe Banka për Biznes do të ndajnë fitimin për ndihmat sociale Ndonëse ishte proklamuar se shpërndarja e ndihmave sociale nga Posta e Kosovës, do t’i kushtonte buxhetit të vendit rret
Qytetarët alarmohen nga Posta Shqiptare: Po na kthehet në makth Blerjet online kohët e fundit janë bërë shumë të nevojshme pasi klientët marrin atë që dëshirojnë pa qenë e nevojshme që
Ky është Sajmiri që tentoi të çonte armët drejt Anglisë (FOTO LAJM) I dyshuari për kalimin transit të armëve nga aeroporti i Rinasit quhet Sajmir Cullhaj, 32 vjeç dhe ai është paraqitur
Apostalova ndihmon në pastrimin e mbeturinave në “Parkun e Gërmisë” ( FOTO) Dhjetëra vullnetarë të Organizatës “Let’s Do It Kosova” kanë realizuar një aksion pastrimi në “Parkun e Gërmisë”, në vaz
Ish-kreu i postave kallëzon ministren Ekonomi Majlind Lazimi u shkarkua të shtunën nga detyra me urdhër të ministres së Ekonomisë, Milva Ekonomi, por vetëm pak minuta
Denoncim nga qytetari dixhital/ Ja terrori që shkaktoi djali i Ramës tek posta Sali Berisha nuk ka ndërmend që ti ndahet kryeministrit Rama, ndërsa ketë herë denoncimin e ka për djalin e kryeministri
Zvicër/ Shërbimi postar do të kryhet ndërmjet robotëve Posta Zviceriane po teston shërbimin e shpërndarjes postare me anë të robotëve. “Roboti me 6 rrota do të shpërndajë p
Nga nesër mund të çoni ndihma për në zonat e përmbytura me anë të postës Posta e Maqedonisë prej ditës së nesërme deri më 31 gusht do të hapë degët e saj në rrjetin postar për grumbullimin e nd
Arbana u jap fund të gjitha dyshimeve në tetor "Dua të të bëj të lumtur" quhet programi i cili do jetë një formë e ngjashme e versionit Italian “C’e posta per te”, por