999 rezultate për

position

Vetëm 2 minuta zgjat festa, Andorra shënon sërish (VIDEO) Andorra është duke na befasuar në shtëopinë e saj ka pas golit të avantazhit në pjesën e parë ka arritur sërish të gjej
Shpresat barazojnë rezultatit përballë Andorras (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare U21 ka arritur të gjejë golin e barazimit pak nga fillimi i pjesës së dytë pikërisht në minutën e 5
Befasuese, kombëtarja U21 ndëshkohet nga Andorra (VIDEO) Shpresat janë duke zhvilluar ndeshjen përballë Andorras e vlefshme për kualifikueset EURO 2021. Kombëtarja jonë hyr
Të pandalshëm “shqipet” shënojnë 3 gola për 3 pikët e para në grup (VIDEO) Më fund erdhi rezultati pozitiv për kombëtaren tonë. Pas 4 humbjeve rradhazi skuadrës tonë I kishte humbur busulla që so
Bekim Balaj na “bekon” në Andorra shënon golin e 2-të dhe të sigurisë (VIDEO) Pas një pjese të parë shumë të mirë ku shënuam edhe një fol pjesa e dytë fillii më e qetë. Andorra mori pak më shumë
Anglia përmbys rezultatin brenda 9 minutave ndaj Malit të Zi (VIDEO) Mali i Zi ka befasuar me golin e shënuar ndaj Anglisë që në minutën e 17’. Megjithatë, avantazhi i vendasve nuk ka zgjat
Turqia shënon 2 gola në 2 minuta përballë Moldavisë (VIDEO) Turqia ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Moldavisë duke gjetur qetësinë e rezultatit që në pjesën e parë në stadiumin "
Shënojnë kuqezijtë, Tafa barazon përballë Turqisë (VIDEO) Shqipëria U21 është duke zhvilluar ndeshjen e parë kualifikuesë përballë Turqisë në Elbasan Arena. Turqia e nisi vrul
Euro 2020: Hollanda e furishme, Kroacia përmbys, Belgjika bën dëtyrën (VIDEO) Holanda ka mposhtur 4-0 Bjellorusinë duke marrë kryesimin e Grupit C të kualifikueseve të Euro 2020. Ishte Memphis Depay
Reali gjen zëvendësuesin e Modric, Interi në "pole-position" për kroatin Ditët e fundit presidenti i Reali të Madridit ka bërë një plan që do të duhet fillojë rinovimin me të gjithë lojtarët e
Hamiltonit “pole position” në Spa, përfiton nga shiu Piloti i Mercedesit, LeWis Hamilton ka fituar një tjetër “pole position” në pistën e lagur të Spa Francorchamps, duke lë
Alex Sandro kërkon largimin nga Juventusi, Chelsea në pole-position Raportet në Britani pretendojnë se Alex Sandro dëshiron të largohet nga Juventusi, i cili do të jetë i gatshëm të shitet
Ferrari rigjen buzëqeshjen, Vettel “pole position” në Singapor Në pistën e Marina Bay, piloti Sebastian Vettel me Ferrari siguroi sot pasdite “pole position”, të vlefshëm për garën e
Hamilton "pole positions" edhe në Azerbajxhan Lewis Hamilton është renditur i pari në provat zyrtare të zhvilluara këtë të shtunë, të vlefshme për garën e "Çmimit të
Ferrari dominon në Monaco, Raikkonen vendos "pole position" Ferrari ka dominuar provat zyrtare të Çmimit të Madh të Monacos. Kimi Raikkonen ishte ai që fitoi “pole position” me koh
Hamilton "pole position" në Spanjë, lë pas Vettel Leëis Hamilton ka fituar "pole position" në çmimin e madh të Spanjës, prova e pestë për këtë sezon në Formula 1. Britani
Lewis Hamilton fiton pole position edhe në Kinë Lewis Hamilton nuk di të ndalet në këtë sezon. Piloti britanik siguroi pole position e dytë të sezonit dhe të 63 në karr
SMI to remain in coalition with Rama SMI's MP Gjovalin Kadeli has said that his party will remain in coalition with the Socialist Party for the parliamentary
Tensions with Albania, Kotzias blames the opposition and Greek media Former Greek Foreign Minister, Dora Bakoyannis has been part of a fierce debate with Foreign Minister Nikos Kotzias abou
Kosovo opposition skeptical of supporter's death in custody After Astrit Dehari, a self-determination activist died at the prison of Prizren in unclear circumstances, his party has