999 rezultate për

position

Kukësi kalon përsëri në avantazh përballë Tiranës (VIDEO) Vetëm 10 minuta pasi Tirana barazoi rezultati, Kukësi është përgjigjur me një tjetër gol të ardhur nga një tjetër super
Dridhet Barcelona, Liverpool në "pole position" për De Ligt Barcelona ndjehet e pa sigurt për arritjen e transferimit të mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, këtë verë, pasi thu
Partizani kalon përsëri në avantazh përballë Tiranës (VIDEO) Partizani kërkon që të mbyllë cështjen titull pikërisht në derbin e fundit për klëtë sezon. Të kuqtë kanë arritur të
Llullaku futet në pjesën e dytë dhe shënon gol (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares tonë Azdren Llullaku është duke kaluar një formë shumë të mirë me Astra në Rumani. Në ndeshjen
Amir Rrahmani shënon gol të çmendur në Kroaci (VIDEO) Rrahmani ka shënuar tjetër gol në Ligën e Kroacisë. Jemi mësuar gjithmonë ta shohim duke shënuar pothuajse shumicën e
Tottenham-Ajax, gjakoset Vertonghen, lë fushën (VIDEO) Jan Vertonghen ka qenë i detyruar të lërë fushën pas goditjes së frikshme të marrë në kokë nga një përplasje me shokun e
Skëndërbeu mposht Flamurtarin, vendi i 3 mëse i arritshëm (VIDEO) Pas humbjes në Laç, Skënderbeu është kthyer te fitorja dhe e ka bërë ndaj Flamurtarit. Një ndeshje e dominuar nga fillim
Shënoi super gol, Rrapo: Më ndihmoi zoti, besoj do qëndrojmë në Superiore Luftëtari u ndal në barazim 1-1 me Tiranën në sfidën e mbijetesës, teksa Donald Rrapo shënoi golin e barazimit me një go
Laçi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit (VIDEO) Laçi ka arritur ta mbyllë pjesën e parë në avantazhin minimal përballë Partizanit të cilit po i prishen planet për sigur
Sulmi i jep fitoren Kukësit, gafa e Frashërit mban në lojë korçarët Kukësi ka fituar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-1. Ekipi verilindor iu fa
Flamurtari kalon në avantazh përballë Luftëtarit me një gol që rrallë e shihni (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avantazh ndaj Luftëtarit me anë të Ribajt. Sulmuesi ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49'
Skëndërbeu shënon gol “alla Barcelona” përballë Kastriotit (VIDEO) Kampionët në fuqi kanë arritur të zhbllokojnë shumë shpejt rezultatin përballë Krutanëve. Është Gjergji Muzaku ai që
Partizani i sigurtë drejt titullit, Flamurtari i shkel syrin europës Partizani ka lënë pas atë humbje teë befasishme përballë Luftëtarit javën e shkuar kur kryesonin fillimisht me rezultati
Partizani kalon në avantazh përballë Skëndërbeut (VIDEO) Egozn Belica ka kaluar Partizanin në avantazh në përballjen kundër Skënderbeut, që po zhvillohet në stadiumin "Selman St
Në kampionatin belg shënohet një nga autogolat më qesharakë (VIDEO) Në ndeshjen e raundit të tretë të Championship Group në Jupiler League belge mes Club Brugge dhe St. Liege është shënuar
Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
Partizani e nis me gol sfidën përballë Luftëtarit (VIDEO) Sfida nisi e vrullshme nga ana e vendasve me Dilaver Duka i cili kalon në avantazh të kuqtë. Goli i parë si "Dem i Kuq"
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
Tirana kalon në avantazh në fundin e pjesës së parë (VIDEO) Tirana ka arritur të shënojë një gol mjaft të rëndësishëm në fundin e pjesës së parë me Sentamu pikërisht në minutën 46’
Shpërthen Italia mbyll pjesën e parë në avantazhin e 4 golave (VIDEO) Italia është duke shpartalluar Liechtensteinin ku vetëm gjatë pjesës së parë i ka shënuar 4 gola. Fillimisht e hapi s