999 rezultate për

poshte

"Benzi" u kthye me kokë poshtë, dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Kurbin Një aksident i rëndë ndodhi këtë pasdite në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga
Poshtë gërmadhave për të shpëtuar jetë, mjeku shpallet hero (FOTO LAJM) Kreu i shtetit Ilir Meta ka shprehur mirënjohjen për mjekun Grei Malo i cili dha ndihmën e tij për të shpëtuar banorët e
E RËNDË/ Palma zë poshtë kalimtarët, dy të plagosur në Durrës (VIDEO) Dy persona janë plagosur pasi i ka zënë poshtë palma e rrëzuar sot në qytetin e Durrësit. Papritur palma ka rënë në t
E dhimbshme, zjarri më i madh i viteve të fundit shkatërron një fshat të tërë Fotografitë e Eerie tregojnë dëmet e qytetit Balmoral që u dogj javën e kaluar. Pasojat e shkatërrimit në qytetin mal
3 tipe të ndryshme makinash, Ferrari kërkon medoemos të mposhtë Mercedesin Kjo do të jetë një periudhë e ngjeshur me punë për Ferrarin, në përgatitjet për sezonin 2020 të Formula 1. Sipas medi
Kupa e Spanjës, Malaga e shqiptarëve mposhtet nga ekipi amator Malaga po kalon një moment shumë të vështirë dhe renditja në Ligën e Dytë spanjolle e tregon këtë më së miri. Skuadra
Duro i ashpër me trajnerët e huaj: Paguhen trefish por janë në nivel profesional më poshtë se ne Tekniku i Kukësit, Shpëtim Duro është treguar i ashpër me trajnerët e huaj që kanë zbarkuar në vitet e fundit në Kategor
"Legjendat" e Vitit të Ri, pse duhet të fusni paratë poshtë tapetit Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
Hidhet poshtë kërkesa, Benzema rrezikon burgun për shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Çështja Valbuena: Gjykata Supreme Franceze hedh poshtë ankesën e Benzema Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Juventusi mposhtet me përmbysje nga Lazio (VIDEO) Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, n
Bayern Munchen mposhtet me përmbysje nga liderët e Bundesligës (VIDEO) Bayern Munich është mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1 nga Borussia Monchengladbach. Ishte Perisic që shëni për t’i
Hidhet poshtë kërkesa e Katica Janevës Anëtarët e Komisionit parlamentar për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve në vazhdimin e pasdites të seancës njëzëri e r
Analisti zbulon sekretet e Ramës: Poshtë shtëpisë ka tunele, ruhet nga... "Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore" Analisti Arjan Çuri ka deklaruar pak minut
Napoli në rënje të lirë, mposhtet në shtëpi nga Bologna (VIDEO) Napoli ka harruar si fitohet, pasi nuk njeh suksesin prej plot 8 ndeshjesh, 6 prej të cilave në kampionat dhe dy të tjer
Liverpool shkon +11 nga City, Chelsea mposhtet nga West Ham (VIDEO) Liverpool ka shfrytëzuar në maksimum gabimin e Cityt dhe ka shënuar fitore ndaj Brighton me rezultat të ngushtë 2:1.
Rrëfimi i zjarrfikësit italian që punoi mes rrënojave: Njerëzit dridheshin nga frika Quhet Massimo Marconcini, 51 vjeç, nga Livorno. Ka qene ish-altlet olimpik në Lojrat Olimpike në Barcelonë dhe së fundi
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Rama hedh poshtë ndihmat e shqiptarëve: Askujt si shkoi në mendje, vetëm mua! Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra i ka kthyer përgjigje kritikëve për masat që po merr Shqipëria për t’u përkujdes
Fëmijët e United mposhten nga Astana (VIDEO) Astana e ka mposhtur 2-1 Manchester Unitedin në Europa League. “Djajtë e Kuq” rrezikojnë të zbresin ë pozitën e dytë nës