999 rezultate për

poshte

Plas në Greqi, Paok zbret një kategori më poshtë? PAOK rrezikon seriozisht të zbritet një kategori më poshtë, teksa së fundmi ka ardhur edhe një propozim për të ndodhur d
E besoni apo jo, mujmuni refuzon bananet, kërkon patetinat (VIDEO) Jo vetëm njerëzit, por edhe kafshët nuk i duan ushqimet e shëndetshme. Një majmun refuzoi bananet e disa turistëve. S
Ja çka saktësisht konsumoni kur pini cigare Të gjithë e dimë se pirja e duhanit dëmton shëndetin. Sipas Qendrave të Kontrollit dhe Parandalimit të Sëmundjeve, 484 m
Barcelona e pafuqishme, mposhtet nga Valencia në "Mestalla" (VIDEO) Me Setien në krye Barcelona akoma nuk është shfaqur me parametrat që pritet, pas tre fitore me "vuajtje" katalanasit mpo
Gruaja më e pasur në Afrikë hedh poshtë akuzat: Është gjueti shtrigash! Vajza e ish-presidentit të Angolës, është gruaja më e pasur e Afrikës. Mediat e akuzojnë për korrupsion dhe nepotizëm, p
Napoli për turp, mposhtet dhe nga Fiorentina (VIDEO) Skuadra e Napolit duket se nuk po arrin të dalë nga kriza dhe as ndërrimi i trajnerit nuk i ka bërë punë. Nën drejtimin
6 Shenjat! Trupi juaj po plaket shumë shpejt (FOTO LAJM) Shkencëtarët besojnë se plakja varet kryesisht nga faktorët e jashtëm dhe jo nga gjenetika. Vetëm 20% e ndikimit përcakt
7 fustanet që do shihni kudo në 2020-ën (FOTO LAJM) Kryefjala e fustaneve të 2020-ës është: "Joshëse"! Disa prej trendeve të së shkuarës rikthehen sërish këtë pranverë, po
Dalin pamjet, divani poshtë të cilit u gjet pa jetë vogëlushi 2-vjeçar në Kurbin Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar.
Iu dogj banesa, fëmija 2-vjeçar gjendet pa jetë teksa ishte fshehur poshtë divanit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin. Në fshatin Sanxhak është shkrumbuar nga flakët një banesë ku ka
Kosova mposhtet nga Suedia në miqësore (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës është mposhtur minimalisht 0-1 nga Suedia në miqësoren testuese të zhvilluar të dielën pasdite në D
Mustafa Nano: Shteti shqiptar u soll poshtërsisht me mësuesin turk, na fal Harun! Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” është ndalur te çështja e dëbimit të nësuesit turk, Harun Çelik nga Shq
Kaçaj shpërthen: Duka e ka bërë listën, Shulku poshtë meje 500 herë! Palo federatë Salvador Kaçaj, ish-futbollisti i kombëtares, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC News. Ndeshja e S
"Kam zënë një dashnor boss", zbulohet emri i këngëtares dhe bisedat me pullë të kuqe me "Zogun" Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës
"S'jam në rregull andej poshtë", dalin të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" me punonjësen e s*ksit Publikohen të tjera përgjime telefonike me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës". Në këtë bisedë "Zogu ", veç caktimit
Aubameyang hedh poshtë zërat e merkatos, nuk e mendon largimin "Ylli" i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, u jep fund njëherë e mirë zërave të merkatos, që flasin për një largim të
Supergoli i yllit të Liverpool çmend Sadio Manen (VIDEO) Reagimi mbresëlënës i Sadio Manes ndaj golit të Curtis Jones në derbin e qytetit kundër Evertonit, në ndeshjen e vlefshm
Kështu arriti Dortmund të mposhtë Juventusin dhe Man United pëe Haaland Dortmundi habiti ditë më parë kur njoftoi se e kishte blerë Erling Haalandin nga Red Bull Salzburg, por tani del se mëny
Vinçi zë poshtë punëtorin, humb jetën 35 vjeçari në Korçë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë, rreth orës 12:17 pasi vinçi ka zënë poshtë një punëtor. Ai ka humbur
E bukura e Shqipërisë, Adrola Dushi pranon publikisht lidhjen me kosovarin (VIDEO) Adrola Dushi është cilësuar jo rrallë si më e bukura e trojeve shqiptare dhe kjo është një ndër arsyet pse jeta e saj pr