999 rezultate për

poshte

Dogana Hani i Hotit hedh poshtë deklaratën e ministres: 28 vjeçari nuk ka kaluar në këtë pikë Pas deklaratës së qeverisë se 28 vjeccarii ka kaluar në teritorin shqiptar 12 ditë më parë nëpërmjet doganës së Hanit të
Milani për turp, mposhtet në shtëpi nga Genoa (VIDEO) Milani është mposhtur në shtëpi nga Genoa me rezultat 1-2. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me loje më të mirë
Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Gati për të krijuar gardërobën e pranverës? Truket që jua bëjnë punën më të thjeshtë Më poshtë të shfaqim rrobat që duhet të kesh në dollapin tënd dhe që përbëjnë bazën e të gjithë kombinimeve për këtë pra
Makina përfundon poshtë kamionit, plagoset shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku raportohet se është plagosur një person. Aksidenti ndodhi te zona e njoh
Setien beson se mund ta mposhtë Realin me taktikat e Guardiolas Trajner i Barcelonës, Quique Setien, ishte i pranishëm në stadiumin Santiago Bernabeu të mërkurën në mbrëmje për ta parë
Bëhuni gati për pranverën, këto aksesorë duhet t'i keni patjetër (FOTO LAJM) Nëse ka një trend që do të mbahet mend nga Java e Modës këtë herë, janë pikërisht aksesorët e flokëve! Veshjet pranve
Qarkullonte lart e poshtë me armë me vete: Arrestohet durrsaku, e pëson dhe miku i tij Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi qarkullonin me armë zjarri me vete. Janë arrestuar R. F., 43 vjeç dhe
Reali mposhtet nga Levante, humb kreun para "El Clasiccos" (VIDEO) Levante ka shënuar fitore ndaj Real Madridit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Ishte Morales ai i cili realizoi
15 shpikje çnjerëzore në luftën kundër të pastrehëve (FOTO LAJM) Të pastrehët janë një problem global, është e vështirë të thuash që ekziston një shtet ku çdo individ e ka një strehë që
Ushqimet që formojnë qeskat dhe rrathët e zinj poshtë syve A ju ndodhë shpesh që të zgjoheni me sy të fryrë ose me të nxira poshtë syve, anipse keni fjetur mirë dhe mjaftueshëm?!
Xhamajka hedh poshtë deklaratën e Thaçit: Nuk e kemi njohur Kosovën Ministrja e punëve të Jashtme të Xhamajkës ka mohuar se vendi i saj ka njohur Kosovën. Në një postim ne Twitter, duke
E zuri poshtë zetori, 44-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një 44-vjeçar me inicialet N.M. ka marrë dëmtime të renda në trup pasi e ka zënë zetori. Ai ka qenë duke punuar tokë
Ja si lëkundet toka poshtë këmbëve të këtij njeriu (VIDEO) Një video e çuditshme u bë virale në rrjetet sociale. Ajo tregon një punëtor ndërtimi në Rusi, që hidhet mbi një tokë lë
GJILAN/ Mësuesi qeth nxënësin në klasë (VIDEO) Një nxënës u ndëshkua në mënyrë unike në një shkollë të Kosovë. Atij mësuesi ia preu flokët në klasë, njofton Klan Ko
UFC/ Ilir Latifi mposhtet nga Derrick Lewis (VIDEO) lir Latifi është mposhtur nga Derrick Lewis në kuadër të UFC 247. Ish-sfiduesi për titullin e kampionit në pesha të r
Rrëfimi i vogëlushit që shpëtoi i gjallë nga tërmeti: Isha poshtë gurëve me batanije Alesio Cakoni, 10- vjeçari që i shpëtoi tërmetit të 26 Nëntorit duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit në Thumanë, is
Boki 13 mbetet në qeli, Gjykata e Apelit i hedh poshtë kërkesën e tij Bojan Jovanovski, i njohur si Boki 13, mbetet në paraburgim. Ankesa e tij për të lënë Shutkën është refuzuar nga Gjykatë
Mos shpenzoni lart e poshtë, si të përgatisni verën e ngrohtë në shtëpi Të gjithë e shijoni një gotë vere të ngrohtë në këto ditë dimri. E pse dilni diku jashtë me një mik apo të afërm, ju mun
Kumbulla zgjedh Interin para Napolit Marash Kumbulla refuzon kalimin te Napoli. Është ky lajmi që vjen nga "La Gazzetta dello Sport", që zbulon se mbrojtësi