999 rezultate për

poshte

Psikologia hedh poshtë akuzat e 27 vjeçares: Nuk kemi patur mësues fetar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, në studion e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", u prezantua historia e trishtë e një vajze të ritu
"Bridhte" lart e poshtë me armë me vete, kapet "i forti" i Domies Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje, duke arrestuar një 37-vjeçar. Nga shërbimet e K
Kontenierët me mbetje toksike nga Italia, Ilir Kulla hedh poshtë akuzat Këshilltari i Presidentit Ilir Meta, Ilir Kulla reagoi sot pas lajmit të publikuar në mediat italiane, ku u bë e ditur s
Habit e dashura e futbollistit të Real Madrid: I vetmi hat-trick që ka bërë ka qenë me mua (FOTO LAJM) Sara Salamo ka mbrojtur lidhjen e saj me Iskon duke hedhur poshtë zërat që ajo ka qenë një pengesë në karrierën e futbo
Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare zbulon të bërtiturat e të ëmës (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi
I zuri poshtë guri, nxirren trupat e pajetë të dy minatorëve në Kosovë Trupat e pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi janë nxjerrë mbrëmë pas mesnate nga Miniera e Artanës. Pë
L'Equipe i vë emrin e duhur futbollit francez: Idiotë Padyshim që e do shumë, pasi e ka bukën e përditshme (bashkë me sportet e tjerë), por e përditshmja pariziene nuk e kurs
Zgjidheni për 10 sekonda! Sa trekëndësha mund të dalloni? (FOTO LAJM) Testi i mëposhtëm do ju vërë trurin dhe sytë në punë dhe do ju fusë në dyshime. Gjeni se sa trekëndsha ndodhen në fo
E rëndë, 4 shqiptare rrëmbejnë zviceranen, e torturojnë dhe poshtërojnë Katër shqiptare nga Kosova janë përfshirë në një skandal në Zvicër duke rrëmbyer, dhunuar dhe abuzuar një kolegen e tyre
Schalke 04 nuk po ringrihet dot pas koronavirusit, mposhtet edhe nga Augsburg (VIDEO) Humbja e thellë e pësuar nga Borussia Dortmund gjatë javës së kaluar duket se nuk ka kaluar pa pasojapër Schalke, të cil
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
''Poshtë diktatori!'': Çfarë ndodhi në Revoltën e Qafë Barit 36 vite më parë (FOTO LAJM) Si sot 36 vite me pare ndodhi Revolta e Qafë Barit (22 maj 1984), nisur si nje proteste e te denuarve kunder kushteve sk
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Bëhuni gati për të dalë, këto aksesorë duhet t'i keni patjetër (FOTO LAJM) Nëse ka një trend që do të mbahet mend nga Java e Modës këtë herë, janë pikërisht aksesorët e flokëve! Veshjet pranve
Georgina i kërkon ndihmë fëmijëve pasi Ronaldo e ka "zënë" poshtë (FOTO & VIDEO) Cristiano Ronaldo kalon shumë kohë me familjen e tij, gjë të cilën e tregon shpesh dhe në rrjetet sociale ku herë pas he
''Poshtë diktatura'', tensionohet situata pas shembjes së Teatrit Është tensionuar situata në qendër të Tiranës, ku dhjetra aktivistë janë përplasur me policinë pas shembjes së Teatrit K
Shembja e Teatrit, dhunohet gazetari Alfred Lala (FOTO LAJM) “Poshtë diktatura, poshtë diktatura” janë thirrjet e qatetarëve të cilët I janë drejtuar bashkisë së Tiranës mjaft të re
E zë poshtë traktori, humb jetën 38-vjeçari shqiptar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Modio të Komunës së Amfikleia – Elatia, në Greqi. Dy punëtorë, një bullgar 45 vjeç
Jonida Maliqi tregon momentin e rëndësishëm: Gjeja letra poshtë derës Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot te
Protokolli mjekësor për koronavirusin, hidhet poshtë propozimi i Federatës Italiane Komiteti Shkencor në Itali shtyu për ditën e nesërme vendimin për miratimin e Protokollit Mjekësor të hartuar nga Federa