999 rezultate për

poshte

Chelsea mposhtet nga Sheffield, Championsi në rrezik (VIDEO) ‘Blutë’ e Frank Lampard kanë regjistruar një nga paraqitjet më të dobëta të këtij sezoni, në udhëtimin te Sheffield, për
Harruan koronavirusin, të rinjtë shqiptarë dynden në jetën e natës (FOTO LAJM) Të rinjtë po konsiderohen nga mjekët si rreziku i këtyre ditëve për përhapjen e COVID-19. Fjalët e mjekëve duket se
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par
1 kg C4 poshtë makinës së biznesmenit, dënohet me 25 vite burg Astrit Sinanaj Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 25 vite burg Astrit Sinanajn si dhe me 10 muaj burg për moskallëzim krimi për mikun e S
Shtatë luftërat, ku forcat guerile mposhtën ushtritë profesioniste Ushtritë e mëdha profesioniste, nuk i fitojnë gjithmonë luftërat ku angazhohen. Ndonjëherë ato që fitojnë janë njësitë l
Hajdari i hedh poshtë punën Berishës e Bashës:Kam bërë më shumë opozitë se opozita në 7 vjet "Jam nga ata opozitarë që vazhdojnë të bëjnë opozitë. Në një vit kam bërë më shumë opozitë se opozita në 7 vite..." G
Po ruante bagëtitë në mal, bariu humb jetën poshtë gurëve Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Ka
Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Rrëfimi i babait për të bijën e abuzuar nga bashkëfshatari: E kishte zhveshur nga gjysma e poshtë Babai i dy vajzave, njëra 17-vjeçe me prapambetje mendore dhe tjetra 20-vjeçe, denoncon bashkëfshatarin Xh.L., se ka nga
Rrëfimet e grave të përdhunuara në Kosovë: Kam frikë se do të më poshtërojnë Besa është 55 vjeçe dhe këto 21 vitet e fundit ajo ka jetuar duke mbajtur të fshehtë një sekret. Fëmijët e saj nuk ja
"Poshtërimi i Shtëpisë së Bardhë" Pse ai u quajt George Washington pikërisht në vendin ku duhej të nënshkruhej marrëveshja? Po ashtu, është një moment kre
"Qyteti përmbys", NASA publikon foton mahnitëse poshtë reve Qytetet përmbys janë një trillim, apo jo? Pritet të gjenden në filma fantastiko- shkencorë ose shfaqje televizive, sigur
Kukësi mposhtet nga Laçi dhe "përshëndetet" me titullin Laçi vazhdon të jetë "macja e zeëzë" e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në luftën për titull në këto vite është do
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Qarkullonte lart e poshtë me armë në brez, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje, duke arrestuar një 24 vjeçar. Nj. K., 24 vjeç,
Tirana rrëzohet në Durrës, mposhtet nga Teuta dhe e mbyll ndeshjen me një lojtar më pak (VIDEO) Teuta ka mposhtur kryesuesit e Tiranës me rezultatin 1-0 në kryendeshjen e javës së 29-të të Kategorisë Superiore. V
Nuk arriti të mposhte sëmundjen, ky është amaneti i fundit i Moikom Zeqos Sëmundaj e rëndë i mori jetën poetit, publicistit, studiuesit të trashëgimisë shpirtërore dhe materiale të popullit shqi
Shtatëzënë sërish? Çfarë fshihet poshtë barkut të rrumbullakosur të Elita Rudit (VIDEO) Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme, mes të cilave dhe s
Çapja niset me urgjencë drejt Tiranës, familjarët hedhin poshtë mundësinë e një atentati Ardian Çapja ka mbetur i plagosur paraditen e sotme, si pasojë e një atentati të ngritur pranë hotelit të tij në zonën e