999 rezultate për

poshte

47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Zhaku: Femrat shqiptare mund të jenë të virgjëra nga poshtë, por ku*vë nga lart "Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga lart..." Inida Gjata, e njohur në publik me emrin
Kur futbolli ngatërrohet me rugby (VIDEO) Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshje të futbollit amator në Angli. Për pak qaste, ndeshja e futbollit u duk
Bie poshtë miti që i frikëson të gjithë, kur duhet ngrënë darka Që herët, na është thënë nga prindërit (fillimisht) se pas konsumit të darkës duhet të rrimë pak orë e më pas të shtrihe
Trajner i ri Fiorentinë e vjetër, "vjollcët" mposhten edhe nga Benevento Nisi me një humbje aventura e dytë e Cesare Prandellit në stolin e Fiorentinës. Vijon momenti jo për skuadrën vjollcë që
8 gola në 8 ndeshje, bomberi Cikalleshi: Ky grup ka qenë me ekipe poshtë nivelit tonë Sokol Cikalleshi ishte padyshim një nga më të mirët e ndeshjes, me 2 golat e realizuar në përballjen ndaj Bjellorusisë.
Shikoni si zhvendoset ndërtesa 5 katëshe pa u shembur asnjë tullë (VIDEO) Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur tek
Komentatori shpërthen pas fitores, të gjithë të dëgjojnë himnin maqedonas (VIDEO) Maqedonia e Veriut mori një fitore të madhe dje ndaj Gjeorgjisë me shifrat 1-0 dhe u kualifikua në Kampionatin Europian.
I vuri flakën vetes poshtë urës, i moshuari ka lënë një letër Detaje të reja zbardhen për personin që u vetëdogj mbrëmjen e kaluar në bulevardin “Zhan d’Ark” pranë ish-ATSH, poshtë u
Arriti të mposhte koronavirusin, 5 vjeçarja i dërgon letër kryeministrit Conte Një 5-vjeçare që ka fituar betejën me koronavirus i ka dërguar një letër Kryeministrit të Italisë Giuseppe Conte. E v
Flamuri kuq e zi me kokëposhtë! Askush nuk interesohet për Muzeun e UÇK-së Kanë kaluar më shumë se 24 orë kur publikuam lajmin për gjendjen e mjerueshme të muzeut të lirisë, apo siç njihet muzeu
Si të shfrytëzoni më së miri shegën për rrathët e syve Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikol
"Luftëtari" shqiptar në UFC mposhtet nga Griffin (VIDEO) Luftëtari shqiptar i UFC-së, Ramiz Brahimaj u mposht nga Griffin pas disa goditjeve të fortë që e detyruan gjyqtarin ta
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
Man United mposhtet nga Arsenali (VIDEO) Arsenali ka fituar një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Manchester United. Ekipi i Mikel Artetës mposhti 0-1 në “
"Arisi përqafoi të dashurën dhe i zuri poshtë një mur", rrëqethin prindërit e çiftit grek Tërmeti vdekjeprurës që goditi rajonin e Izmirit në Turqi, i cili u ndje dhe shkaktoi dëme edhe në ishullin grek Samos,
Skënder Brataj: Sot u ndjeva i vjedhur, i poshtëruar! Drejtori i Urgjencë Kombëtare Skënder Brataj, ka reaguar ashpër ndaj koncesionarit të parkimit në QSUT, ku teksa paguan
"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete