999 rezultate për

portugezi

Mourinho: Qaj çdo javë për Pogban Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka pohuar se duhet të ankohet publikisht me shpesh rreth lëndimeve të lojta
Zgjohet nga gjumi Reali, Ronaldo shënon përpara portës (VIDEO) Më në fund Real Madridi ka shënuar golin e parë pas 80-të minuta lojë Goli është shënuar nga portugezi Ronaldo pas nj
Mourinho mbron Lukakun pas kritikave të shumta nga shtypi britanik Jose Mourinho ka mbrojtur përsëri sulmuesin e tij, pas disa kritikave që Lukaku ka marrë në këto ndeshjet e fundit.
Mbrojtësi i Borussias shënon gol si ZLATAN (VIDEO) Ai është një mbrojtës me karaktere të mira dhe me një fizik tipik si duhet të jetë një mbrojtës anësor. Në stërvitje
Edhe pas 400 ndeshjesh në Angli, Mourinho: Kam uri si në fillim Mbrëmjen e djeshme ndaj Swansea-s, Jose Mourinho drejtonte për herë të 400-ë, në Angli dhe Lingard ia shpërbleu me një d
Cristiano Ronaldo këndon himnin e Champiosit me pasion (VIDEO) Para fillimit të ndeshje Real Madridi – Totenhemit, si zakonisht u lëshua himni i Ligës së Kampionëve. Por ajo çfarë
Mourinho thur elozhe për PSG Jose Mourinho nuk e fsheh admirimin për Paris Saint-Germainin, sikundër nuk fsheh edhe faktin se karriera e tij si trajn
Letra emocionuese e Ronaldos për fëmijërinë e tij Dje Cristiano Ronaldo shkroi një letër emocionale rreth fëmijërisë së tij dhe kohes kur filloi si futbollist. Portug
Ronaldo rekord me Real Madridin, 400 ndeshje me fanellën Los Blancos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, sot do ta zhvillojë ndeshjen e 400-të me fanellën e Los Blancos. Prej ardhj
Ronaldo i gatshëm për Champions Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin, shkruan Gazeta Expr
Nani zyrtarish është zëvendësuesi i Keita Baldes Keita Balde la Lazion për tu bashkuar me Monacon. Lazio urgjent u hodh në merkato për të gjetur zëvendësuesin e tij
Lazio e zëvendëson Balden me një emër të madh Keita Balde la Italinë për të udhëtuar në Francë tek Monaco. Sipas GianlucaDiMarzio.com, Lazio mendon se Nani do të m
E pabesueshme, Ronaldo humb El Clasico-n Cristiano Ronaldo është dënuar me 5 ndeshje mos-lojë nga federata e arbitrimit spanjoll. 1 ndehjse dënim ka ardhur si
Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit Manchester United do të ndërhyjë sërish në tregun e transferimeve. Jose Mourinho u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës
Milan dhe Sanches kanë pengesë Bayernin, jo Chelsean Renato Sanches është ende një opsion për AC Milan. AC Milan janë ende në kërkim për të nënshkraur me Renato Sanches s
Murinho flet për merkaton e United: Dua dhe dy lojtarë të tjerë Dera është e hapur për Gareth Bale që të bashkohet me Manchester Unitedin, pasi Jose Mourinho la të kuptohet se ai është
Interi zbulon lojtarin e ri me fanellën me numrin 10 Inter ka një numër të ri dhjetë. Triko me numrin 10 është veshur në historinë e kohëve të fundit nga mostrat Ronaldo
Vidal: Ronaldo për mua nuk ekziston fare! Të mërkurën në orën 20:00, Kupa e Konfederatave do të sjell gjysmëfinalen e madhe mes Portugalisë dhe Kilit. Në këtë sfi
Pochettino shtang Mourinhon, nxjerr jashtë merkatos objektivin e portugezit Eric Dier është objektivi kryesor i United në sezonin e ri. Mesfushori me tipare mbrojtëse kërkohet me ngulm nga Jose Mo
Largimi i Ronaldos bllokon kalimin e Moratës te United Largimi i Cristiano Ronaldos i prish shumë punë dhe shokut të skuadrës Alvaro Morata. Ylli portugez deklaroi ditën e dje