999 rezultate për

portugezi

Erdhi nga Interi më shumë bujë, ylli i Juves drejt Manchester City-t Joao Cancelo erdhi me shumë bujë te Juventusi verën e kaluar teksa u ble nga Valencia për shifrën e 40 milion eurove, s
Fluturoi sa një basketbollist, zbulohet sa kërceu Ronaldo në derbi (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dje golin e 21 për Juventusin në Serinë A. Portugezi shenoi dje në derbin ndaj Torinos duke
CR7 do t'i bëjë fëmijët futbollistë, feston si i "çmendur" golin e të birit (VIDEO) Një video që ia vlen për mos tu humbur. Cristiano Ronaldo duket se do të bëjë djalin e tij me zor futbollist. Portuge
Statistikat, Ronaldo ia kalon vetëm lojtarit të Frosinones me këto të dhëna Kristiano Ronaldo sapo u shpall kampion me Juventusin duke ndihmuar bardhezinjtë të fitojnë titullin e tetë rradhazi në
Ronaldo luan ndaj Ajax-it? Portugezi nis normalisht stërvitjen Një lajm mjaft i mirë vjen për Juventusin në prag të ndeshjes kundër Ajaxi-it në Ligën e Kampioneve. Cristiano Ronald
Barcelona rikthehet të interesohet për portugezin e Dortmund Barcelona mund të trokasë përsëri në derën e Borussia Dortmund për Raphael Guerreiro-n. Katalanasit janë munduar të në
Zyrtare, portugezi rinovon me Manchester Cityn deri në 2025 Mesfushori portugez Bernardo Silva, i mbërritur te skuadra e Manchester City 18 muaj më parë, ka shtyrë deri në vitin 20
Askush si CR7, "mbret" i golave të fazës me eleminim në Ligën e Kampioneve Cristiano Ronaldo ishte heroi i Juventusit teksa mbrëmjen e djeshme duke shënuar tripeltë kundër Atletico Madrid. Por
Mourinho "thumbon" në distancë Pogban Jose Mourinho nuk ka dashur ti shtojë akoma edhe më shumë polemikat që ka patur me Pol Pogba, polemika që sollën dhe një
Martial më i mirë se Ronaldo te Manchester United (FOTO LAJM) Anthony Martial po shkëlqen këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.
Dha gjithçka për Real Madrid, por klubi nuk i uroi 34 vjetorin CR7 Cristiano Ronaldo dje festoi 34 vjetorin e tij të lindjes. Ai u urua nga të gjithë, por nga klubi i Real Madrid cuditër
Ronaldo: Jam i gëzuar që e festoj ditëlindjen time këtu në Torino Cristiano Ronaldo ka festuar ditën e sotme 34 vjetorin e lindjes. Së bashku me shokët e skuadrës së Juventusit portugezi
Ronaldo i lindur për trofe, shikoi sa ka fituar portugezi (FOTO LAJM) Kristiano Ronaldo vazhdon të zgjerojë koleksionin e titujve. Ylli portugez, pasi fitoi gjithçka me Realin e Madridit, u
Reagon avokati i Ronaldos pasi policia amerikane kërkoi ADN e portugezit Avokati i Cristiano Ronaldos ka reaguar pasi policia e Las Vegasit ka lëshuar urdhrin për marrjen e ADN-së së yllit port
Ish e dashura e Ronaldos sulmon sërish portugezin: E kam përdorur si lodër (FOTO LAJM) Jasmin Linard ish e dashura e Cristiano Ronaldos duket sikur nuk do të ndalet me akuzat ndaj Cristiano Ronaldos. Ajo për
Rivaliteti Messi-Ronaldo, argjentinasi 7 gola më shumë se portugezi Rivaliteti mes Messit-Ronaldos duket sikur nuk ka fund kurrë teksa të dy po sundojë botën prej një dekade, shkruan Albe
Ish e dashura e Cristiano Ronaldos akuzon ashpër portugezin (FOTO LAJM) Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, Jasmine Lennard, ka nisur një sulm të fortë ndaj sulmuesit të Juventusit, duke e qua
CR7 hyn në histori, bëhet portugezi me më shumë gola te Juventusi Cristiano Ronaldo nuk ka të ndalur. 33 vjecari ka thyer një tjetër rekord teksa është bërë golashënuesi portugezi më i
Sportisti më i pasur, Mejuedhër le pas Messin dhe Ronaldon Revista "Forbes" ka shpallur listat e personazheve më të paguara në botë, duke prekur të gjitha fushatat e jetës, por du
Mourinho i sjell ters ekipit të Setubalit (FOTO LAJM) Pas shkarkimit pak ditë më parë nga Manchester United,Jose Mourinho u kthye në vendlinjen e tij teksa ka ndjekur skuadrë