999 rezultate për

portugezi

Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
Ka 38 tatuazhe të Mourinho-s, shikoni më të fundit të tifozes së çmendur pas portugezit Ka tifozë, por ka edhe super tifozë. Viv Bodycote, 62-vjeçarja e fiksuar pas Jose Mourinho-s, ta ka 38 tatuazhe të The S
Tottenham super, epoka Mourinho nis me fitore (VIDEO) Tottenhami fitoi me rezultatin 3-2 ndaj West Hamit e vlefshme për javën e 13-të në Premier League. Kjo është ndeshja
PSG "tundon" Ronaldon, portugezi drejt largimit nga Juventusi? Eksperienca e Cristiano Ronaldos te Juventus mund të përfundojë shumë shpejt. Referuar raportimeve të “Eldesmarque”,
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin Jo vetëm Gareth Bale por edhe Cristiano Ronaldo po përdor dy standarde në këto momente në karrierë. Futbollistët nuk
U dëmtua ndaj Celtas, mbrojtësi i Barcelonës një muaj jashtë fushave Barcelona arriti të merrte një fitore spektakolare ndaj Celta Vigos në "Camp Nou", ku Leo Messi edhe njëherë mahniti të
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m
Mourinho tek Reali? Portugezi flet për të ardhmen Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë për të marrë postin e Zinedine Zidane, tek Real Madrid. Në lidhje me këto zh
Mourinho në Madrid, portugezi tregon arsyen pse ndodhet në kryeqytetin spanjoll Jose Mourinho është në pritje të momentit të tij, duke kërkuar një ekip me të cilin të vazhdojë karrierën pas asaj etape
Rekordi i radhës pas 4 golave nga Ronaldo, portugezi vihet në ndjekje të objektivit të radhës (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Ylli i Juventusit duket se ka lindur për të thyer rekorde. Dje në mbrëmje për kua
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco "Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të n
Ronaldo pritet si hero në Kinë, edhe policia bën foto me portugezin (VIDEO) Juventusi ka mbërritur në Kinë për të zhvilluar ndeshjet në turneun miqësor "Internacional Champions Cup 2019". Në mo
"Interi duhet të fitojë Serinë A" Jose Mourinho ka shtuar presionin ndaj Antonio Contes, duke insistuar se Interi duhet te fitoje Serine A. "Zikalt
Cancelo nuk bën pjesë në planet e Sarrit, portugezi pritet të largohet Në ditët pasardhëse pritet që,Joao Cancelo, t’i thotë lamtumirë, skuadrës së Juventusit. Portugezi me karakteristikat
Ofertë 100 milion euro në sezon për "Special One", portugezi e refuzon Mourinho nga koha kur u shkarkua nga posti i trajnerit tek Manchester United , është në kërkim të një skuadre të re dhe
Mourinho te Newcastle? Portugezi jep përgjigjen përfundimtare Me largimin e Rafa Benitez nga Newcastle United, zërat kanë qarkulluar se mund të jetë Jose Mourinho, tekniku i cili mun
Nëse Ronaldo shkel në SHBA, arrestohet menjëherë Në vitin 2009, Cristiano Ronaldo e takoi ish-modelen Kathyrn Mayorga në një klub nate dhe pastaj ata shkuan në dhomën e
Roma gjen trajner të ri, pranë firmës me një portugez Pas disa javësh në kaos, pa trajner dhe me historinë e çuditshme tfonseë largimit të kapitenit Daniele De Rossi, Roma ka
Telashe për Ronaldon, rikthehet çështja e përdhunimit të Kethrin Majorga Duket se Cristiano Ronaldo do të përballet me telashe të reja në horizont. Portugezi akuzohet nga Kethrin Majorga për nj