999 rezultate për

portugezi

Ronaldo përgatitet për sprintin final, bardhezinjtë me sytë nga portugezi Juventus i është rikthyer stërvitjes në grup, ndërkohë një vëmendje të veçantë ka Cristiano Ronaldo. Pese herë fituesi i
Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
10 vite më parë Ronaldo shënoi hat-trick e parë me Realin (VIDEO) Si sot 10 vite më parë më 5 maj të 2010 Ronaldo shënoi hat-trick e parë me fanellën e Realit, shkruan Albeu.com. Port
Kalimi i Fernandes te United fut në "sherr" dy ish-skuadrat e portugezit Çështja e transferimit të fantazistit portugez Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në sherr klubin e Sportingu
CR7 i dhuron super makinë luksoze për ditëlindje nënës Dashuria për nënën nuk ka kufij. Cristiano Ronaldo, i ka dhënë për ditëlindje Dolores Aveiro një Mercedes GLC coupe 350q
Tottenham rinis stërvitjen, Mourinhos i rikthehet Harry Kane Arsenali ishte skuadra e parë angleze që rinisi stërvitjen, ndonëse duke respektuar distancimin social, ndërsa klubet e
La Liga kujton CR7, këto janë 5 supergolat e portugezit me fanellën e Realit (VIDEO) Në një kohë që futbolli është ndalur faqja zyrtare e La Liga po fillon gola të së kaluarës, shkruan Albeu.com. Këtë r
Real Madrid futet në garë për Bernardo Silvën, portugezi ëndërron të luaj për Los Blancos Bernardo Silva mund të jetë largimi i madh nga Manchester City në afatin kalimtar veror. Dënimi që ka marrë kampioni
Mourinho zbulon formacionin me 11 lojtarët më të mirët që i ka stërvitur (FOTO LAJM) Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprur
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Ronaldo shënon sërish, dopietë për portugezin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka realizuar sërish ndaj Fitorentinës. Në fakt ishte VAR ai i cili i akordoi golin sulmuesit teksa
Mourinho flet për Eriksen: Tentova ta mbaj, por ai e kishte ndarë mendjen Jose Mourinho mori drejtimin e Tottenham disa muaj më parë duke zënë vendin e Pochetinos të shkarkuar. Portugezi menj
Arsenali firmos me yllin portugez Arsenali është përforcuar me një mbrojtës në orët e fundit të merkatos në Europë. Klubi londinez ka mundur të marrë në f
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për
Vetëm 1 minutë lojë, Dormund kalon në avantazh (VIDEO) Dormund ka kaluar në avantazh në përballjen ndaj Koln, e vlefshme për javën e 19-të në Bundesligë. Në minutën e 1’ Gu
Fantastik Ronaldo, portugezi ndëshkon Romën (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh përballë Romës falë CR7. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur me të majtën në min
Dieta e Ronaldos, me çfarë ushqehet portugezi 6 herë në ditë? Një nga çelësat e suksesit që ka pasur Cristiano Ronaldo gjatë gjithë karrierës së tij në futboll është dieta që ka udhë
Bayern 40 milionë euro për portugezin e Manchester Cityt Bayern Munchen pritet të përforcohet gjatë merkatos së janarit. Mbrojtësi i djathtë i Manchester Cityt, Joao Cancelo
Supergol Ronaldo, portugezi kalon sërish në epërsi Juventusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo i papërmbajtshëm. Portugezi ka kaluar sërish në avantazh 1-2 Juventusin në minutën e 45 duke realizuar
Mourinho dorëzohet përballë Manchester United, Tottenham regjistron humbjen e parë me portugezin në stol (VIDEO) Kryendeshja mes Manchester United dhe Tottenhem përfundoi me fitoren e “djajve të kuq” në shifrat 2-1. Dy golat e Ma