999 rezultate për

portugezi

CR7: Nuk dua rekorde pa tituj Cristiano Ronaldo vazhdon të mahnisë me paraqitjet e tij në fushë. Me golin që portugezi realizoi në sfidën ndaj Copenha
CR7: Si të flas me Blatter? S'përdor telefon Cristiano Ronaldo fiton për të dytin vit radhazi trofeun Alfredo di Stefano. Portugezi i cili kandidon për të fituar edh
Ronaldo rikthehet nga dëmtimi Cristiano Ronaldo mungoi në takimin fundit me Galatasarayn dhe eshte rikuperuar plotësisht. Ai do të kthehet në fushë kë
Ronaldo show, tripletë për "Top të Artë" (FOTO LAJM) Një gol në ndeshjen e parë, tre në atë të kthimit. Cristiano Ronaldo ka qënë protagonisti absolut i fitores së dyfishtë
47 yjet e Barça-Real (FOTO LAJM) Të shtunën e gjithë bota e futbollit, por jo vetëm, do të jetë e përqëndruar në Spanjë dhe konkretisht në "Camp Nou", at
Pique elozhe CR7-ës: Është një makineri Të shtunën e gjithë vëmendja e tifozëve të futbollit, por jo vetëm, do të jetë e përqëndruar në Spanjë dhe konkretisht n
Coentrao: Dua ti tregoj Realit sa vlej Pas dështimit të pistës për kalimin në formë huazimi te Manchester United për një sezon, Fabio Coentrao është i vendosur
Pepe: Nuk largohem nga Real Madrid Ditët e fundit janë shtuar zërat për një transferim të mundshëm të Pepes te Manchester City. Mbrojtësi portugez i Realit
Fenerbahçe-Salzburg, super-gol i Meireles (VIDEO) Fenerbahçe kaloi austriakët e Red Bull Salzburg dhe tashmë e sheh veten në play off-in e Champions League. Pas barazimit
Ronaldo nuk pështyn në pjatën që ha Kristiano Ronaldo nuk pështyn në pjatën që ha. Kjo ka qenë përgjigjia e yllit portugez ndaj intersit të gazetarëve në li
CR7 dhe Ozil marrin për dore Realin (VIDEO) Real Madrid mposht Everton në Los Angeles dhe pret biletën për në finalen e Guiness International Champions Cup. Cristia
"Alo, jam Mourinho", portugezi u telefonon lojtarëve Edhe pse përgatitjet nuk kanë nisur akoma, trajneri i Chelseat ka nisur kontaktet me skuadrën nëpërmjet telefonit. Jose
Kritikat, pas Ronaldos i vjen rradha Casillas Jose Mourinho ka për të gjithë. Pas thumbave që portugezi hodhi në drejtim të Cristiano Ronaldos dhe Pepes, vjen radha e
Mourinhos i shtohet oreksi (FOTO LAJM) Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Telegraph", trajneri i ri i Chelsea Jose Mourinho ka përzegjur tashmë ob
Merkato, Top 5 objektivat e Mourinhos (FOTO LAJM) Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Mail", trajnri i ri i Chelsea Jose Mourinho ka pesë objektiva kryesorë p
Real Madrid, Mourinho promovon Ancelottin Jose Mourinho tashmë e ka vendosur se sezonin ardhshëm do të jetë në një ekip tjetër larg Spanjës. Mediat e huaja shkrua
Mou: Sezoni më i dobët në karrierën time "Atletico Madrid nuk ishte fituesi i drejtë i Kupës së Mbretit por edhe pse humbëm kam kurajo të dal e të flas si kur fi
Babai i Iniestës: Mourinho nuk njeh as respekt, as turp Jose Antonio Iniesta, babai i mesfushorit të Barcelonës, sulmon trajnerin e Real Madrid Jose Mourinho, pasi portugezi di
CR7 shpërthen në të shara ndaj Mourinhos (VIDEO) Sipas rrjetit "Cuatro", Cristiano Ronaldo ka shfryrë nervozizmin e tij pas golit të dytë që shënoi kundër Malagës. Portu
Chelsea, 4 goditjet e para të Mourinhos (FOTO LAJM) Rrugë e lirë për rikthimin e Jose Mourinhos te Chelsea, me "Special One" të gatshëm të ulet në stolin e Stamford Bridge