999 rezultate për

portugezi

Ronaldo shënon pas 399 minutash (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund pritjes prej 399 minuta në la Liga duke shënuar golin e dytë për ekipin e tij. kujtojm
Telefonata që prishi marrëdhëniet Casillas - Mourinho Iker Casillas dhe Jose Mourinho nuk kishin marrëdhënie të mira gjatë kohës që portugezi ishte në krye të ‘Los Blancos’.
‘Provokacja’, portugezi Pepe bën shqiponjën (FOTO LAJM) Andi Lila dhe Pepe kanë bërë shqiponjën pas ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Portugalisë. Mbrojtësi i Kombëtares shqi
Portugalia humbet një yll ndaj Shqipërisë Përfaqësuesja e Portugalisë, kundërshtarja e kuqezinjve në sfidën eliminatore të 7 Shtatorit në “Elbasan Arena”, humbet
Mourinho-Carneiro, video përgënjeshtron portugezin (VIDEO) Polemikat mes Jose Mourinho dhe Eva Carneiro nuk kanë të përfunduar. Trajneri i Chelsea iu kundërvu mjekes për ndihmën e
Dëmtim me "pullë të kuqe" për Ronaldon (VIDEO) Dëmtim me "pullë të kuqe" për Cristiano Ronaldon në ndeshjen ndaj Manchester City. Portugezi pësoi një nga ata dëmtime q
Zbulohet e dashura e re e Ronaldos (FOTO GALERI) Cristiano Ronaldo është parë në mëngjesin e ditës së sotme me supermodelen, Cara Delevigne. Ata shijuan rrezet e par
Mourinho: Me Messin fitojnë të gjithë Duket e çuditshme të dëgjosh Jose Mourinhon duke lavdëruar Lionel Messin, por ja që portugezi e bën një gjë të tillë e m
"Manita" e Ronaldos, gallatë në Facebook (FOTO LAJM) Real Madrid shkatërroi Granadan në ndeshjen e javës së 29 në La Liga duke fituar me rezultatin tenistik 9-1 dhe ku "mbre
Ronaldo me një gjest josportiv në fushë (VIDEO) Në spektaklin e Camp Nou ku Barcelona mundi 2:1 Real Madridin, nuk munguan as tensionet. Në një moment, fërkime pati
Kush shënon i pari në El Clasico? Ja koeficientët (FOTO LAJM) Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja e vitit, ajo mes Barcelonës dhe Real Madrid. Sfida e "Camp Nou"-t pritet të vendosë s
Cristiano Ronaldo, shumë pikëpyetje për portugezin Dy divorce brenda pak muajsh. I pari ndaj Irina Shayk, ndërsa i dyti ndaj shtypit. Cristiano Ronaldo ka marrë vendimin e
Marca dhe rinovimi i Pepe: Gjendet akordi ekonomik me Realin E përditshmja spanjolle "Marca", përveçse e hap numrin e sotëm me lajmin e finales së Copa del Rey, Barcelona-Athletic B
Ja çfarë i premtoi Ronaldo Perez-it (VIDEO) Në ditë të mira apo të këqia, Real Madrid e ka një komandant: "Nuk do të dështojmë president, ki besim te ne". Këto janë
Real Madrid, ja çfarë bën Coentrao në stërvitje (VIDEO) Gjatë stërvitjes së fundit të Real Madrid para sfidës së sotme me Real Sociedad Fabio Coentro pësoi një aksident të vogë
Bale egoist, ja reagimi i Ronaldos (VIDEO) Nerva të ngritura te Real Madrid pavarësisht fitores 3-0 ndaj Espanyol. Në minutën e 73 të takimit, kur rezultati ishte
Mou me këmbë në tokë: Nuk ka "poker" titujsh Jose Mourinho e ka përjashtuar Chelsean e tij nga gara për të fituar të 4 titujt e mundshëm të këtij sezoni, duke thënë
CR7 e Marcelo tallen me Rodriguez-in (VIDEO) Ylli kolumbian i Real Madrid James Rodriguez vazhdon të "tallet" nga shokët e skuadrës gjatë stërvitjeve. Ëshë sërish
Çfarë asisti nga Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhënë një super-asist për Karim Benzema gjatë ndeshjes së djeshme Granada-Real Madrid, e fituar 0-4
Vajzat qajnë se panë Cristiano Ronaldon (VIDEO) Ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të dashur në të gjithë botën. Autori i 15 golave në