999 rezultate për

portugalia

Portugalia "merr frymë", Ronaldo është "Ok" Shuhen më në fund këmbanat e alarmit për Cristiano Ronaldon që dje e ndërpreu para kohe seancën stërvitore duke u shfaqu
Ankth te Portugalia, Ronaldo braktis stërvitjen Sërish alarm në kampin e Portugalisë. Cristiano Ronaldo braktis përpara kohe seancën stërvitore duke rikthyer dështimet
Ola Brazil! CR7 shumë "fashion" për Botëror (FOTO LAJM) Portugalia është Kombëtarja e fundit që mbërrin në Brazil. Cristiano Ronaldo me shokë zbarkuan në aeroportin e Viracopos
Portugalia "manita" Irlandës, në fushë edhe CR7 (VIDEO) Portugalia e mbyll me fitore fazën parapërgatitore në vigjilje të Kupës së Botës "Brazil 2014". Luzitanët mposhtën në "M
Portugalia, stërvitje në fushën e New York Jets (FOTO LAJM) Portugalia vazhdon të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, edhe pse jemi vetëm dy ditë larg Kupës së Botës "Brazil".
Lojën e bën Meksika, fitoren e merr Portugalia (VIDEO) Portugalia mposhti 1-0 Meksikën në Boston falë një goli të shënuar nga qëndërmbrojtësi Bruno Alves në minutën e 93, por
Portugalia e pranon: Ronaldo i dëmtuar (FOTO LAJM) Federata Portugeze e Futbollit ka pranuar për herë të parë që kur ka nisur grumbullimi i kombëtares luzitane se Cristian
CR7, Meireles, Nani: selfie më i bukur në futboll? Portugalia është pjesë e Grupit G në Botërorin "Brazil 2014" bashkë me Gjermaninë, Ganën dhe SHBA-në, por kjo nuk i frik
Portugalia, CR7 nis grumbullimin i dëmtuar (FOTO LAJM) Kombëtarja e Portugalisë ka nisur dje fazën përgatitore në Lisbonë, në pritje për t’u nisur në Shtetet e Bashkuara të Am
Reus: Portugalia e fortë, ka Ronaldon Gjermania përballë Portugalisë në Botërorin e Brazilit. Për Marco Reus, skuadra e tij e di shumë mirë se çfarë pret nga
Rënditja e FIFA-s: Spanja lider, Shqipëria "rrëshqet" 16 vende (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur plot 16 pozicione në rënditjen mujore të FIFA-s, e publikuar para pak minutash. Në ran
Rënditja e UEFA-s, Portugalia "kërcënon" Italinë Komplikohet pozicioni i Italisë në rënditjen e UEFA-s: duke filluar nga korriku, shkruan "La Gazzetta dello Sport", Port
Portugalia e rrezikshme, CR7 në histori (VIDEO) Me rezultat 5-1, Portugalia ka mposhtur Kamerunin në ndeshjen miqësore që u zhvillua në Estadio Dr. Magalhaes Pessoa në
Ivanoviç: Jemi më të fortë se Shqipëria "Cristiano Ronaldo dhe shqiptarët vijnë tek ne". Ky është një prej titujve të të përditshmes serbe "Informer" e cila vë
Ibra 2-3 Ronaldo, Portugalia në Brazil (VIDEO FOTO) Ka përfunduar me rezultatin 2-3 takimi i dytë midis Suedisë dhe Portugalisë dhe rezultati i përgjithshëm 2-4. Portuga
Ibra: Me Portugalinë janë dy finale Zlatan Ibrahimoviç apo Cristiano Ronaldo, vetëm njëri prej tyre do të shkojë në Bbotërorin "Brazil 2014", me shortin e P
Popujt e lumtur të botës, Shqipëria në vendin e 62 Shqipëria ndodhet në vendin e 62 në renditjen botërore, sa i takon nivelit të lumturisë. Sipas raportit të World Hap
Ronaldo hat-trick në fitoren e Portugalisë (VIDEO) Portugalia arriti një fitore rokamboleske 4-2 në Irlandën e Veriut, duke i rrëmbyer kryesimin e grupit F, Rusisë. Gol
Portugalia mposht Rusinë, përkohësisht në krye (VIDEO) Një fitore e madhe për Portugalinë, në ndeshjen më të rëndësishme të ditës së premte, për kualifikueset europiane në Bot
Eliminatoret, CR7: Me Rusinë për jetë a vdekje Cristiano Ronaldo dhe Portugalia e tij do të ndeshen mbrëmjen e së premtes kundër Rusisë kryesuese në grupin F. Përpara